Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacsisok! Ti milyen hámot...

Tacsisok! Ti milyen hámot használtok/ajánlotok?

Figyelt kérdés
A napokban fogom elhozni a tacsim és eddig nem volt ilyen fajtám. Azt olvastam, hogy inkább ajánlják a hámot sétáláshoz, mint a szokásos nyakörvet, de hámból is annyi féle van. Nyilván jót szeretnék venni, de még nem horror áron. Kinek milyen vált be?

2021. ápr. 23. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem szeretem a hámot.Húz benne,pedig azt mondták hogy azzal tanítsam meg.

Vettem egy nyakörvet,ráadtam,többet nem volt ezzel probléma.Érzi,hogy mikor kell lassítania.

2021. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem probléma a nyakörv a gerince miatt? Ilyeneket olvastam több helyen is, hogy mivel ilyen hosszú a gerince sokkal egészségesebb neki a hám..
2021. ápr. 23. 10:47
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Meg fogod nevelni,kb csak dísz lesz köztetek a póráz.Ha nem rángatod,nem húzgálod a kutyát nem okozol vele sérülést.A hám ilyen esetekben ugyan úgy okoz sérüléseket. :D
2021. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem mindenki azt mondta, hogy nyakörvel tudom szèpen megtanítani, igy eleinte azt hasznàltunk, aztán hàmra vàltottam. Márkàt nem tudok mondani, kereskedèsben vettem.
2021. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A tanítástól és neveléstől annyira nem aggódom, csak hogy nehogy baja legyen a gerincének.
2021. ápr. 23. 11:06
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Mi ezt a hámot használjuk és szerintem kényelmes neki.

[link]


Régen nyakörvet használtunk de olvastam, hogy a kutya pajzsmirigyét bánthatja.

2021. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Nyakörvben és hámban is meg lehet tanítani szépen sétálni, nem azon fog múlni, a tacsi makacs, vadászkutya, ha meg van nevelve, mindegy, melyiket használjátok, ha futni is akarsz vele később, ahhoz célszerű mindenképpen hámot beszerezni, futni nyakörvvel nem szabad, ha ez nincs tervben, akkor igazából rajtad és a kutyán múlik, hogy melyik válik be jobban.
2021. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Semmi gond a nyakorvel ha nem rangatod vagy o nem rangatja. Ami ennel fontosabb,nagyon vigyazz,hogy ne kozlekedjen lepcsokon.
2021. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Trixie H-hám
2021. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!