Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Beagle kutyákból miért van...

A Beagle kutyákból miért van mindig kettő?

Figyelt kérdés
Aki tart, az mindig kettőt tart. Nem viccelek, sose ismertem még egyke Beaglet. De utcán is csak kettesével látom ezt a fajtát. Ezekből automatikusan kettő jár vagy mi? Valaki magyarázza már meg.

2021. ápr. 24. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Nekünk egy van, nem viccelek, tényleg egy van. Igy jött a postával, nem tehetünk róla.
2021. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Egyet fizet, kettőt vihet. Beagle akció :D
2021. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Metionin ***** válasza:
98%

Egyik mindig a mester, a másik a tanítvány :D


Amúgy én látok egyke beagle-öket, viszont egyke tacsit csak nagyon ritkán.

2021. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem azert szokott egyszerre tobb lenni ebbol a fajtabol, mert ez a kutya egyreszt igy erzi jol magat ... masfelol a gazdit sem terheli annyira a kutya tulvezereltsege, mert elvannak a kutyak egymassal.


[link]

[link]

2021. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is egy van. :D Én is szoktam látni embereket, akiknek kettő beagle kutyusuk van, de egy csomó embert ismertem, akiknek csak egy van/volt. Amúgy most, hogy mondod, tényleg amúgy egy csomó embernek van kettő beagle kutyája, míg pl. kevés embernél szoktam látni két labradort, vagy két... bernáthegyit, vagy érted. Szóval most, hogy mondod, a többi fajtához képest tényleg többet lehet látni olyat, hogy valakinek két beagle kutyusa van. De nekem pl. egy beagle-öm van. Nem is kéne kettő, mert olyan vacak egy kutya, hogy az csak na. A vacakot ne negatívan értsétek, de na, egy nagyon ravasz kutya, aki néha játssza az aranyos, szerethető kiskutyát, folyton ott van a nyomodban, aztán pedig mintha egy teljesen más kutya lenne, azon mesterkedik, hogy miképp szökhetne meg... :D Kis vacak, de imádom őt.
2021. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Még sosem vettem ilyet észre. Nekünk 2 kutyánk van, ebből csak 1 beagle. Mindkettőt "örököltük" a településen belülről, nem volt kétszer felesleges beagle-je senkinek. :D
2021. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Soha életemben nem láttam Beagle kutyikat párban, te biztos a Földön élsz? 😆
2021. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Varosi beagle kutyatartok messze allnak a fajtatol, csak tetszik nekik :)

Kutyaoktatok remalma amugy a fajta!

2021. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos sokan úgy szeretnének több törődést, figyelmet kapni a kutyájuktól, hogy rögtön kettőt is tartanak belőle. Ez a kutyának sem jó, könnyen elhanyagolttá válik.
2021. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt kapd ki, nekünk 3 van :D Pötyi , Denis(a komisz:D) és Nózi :)

Első volt Pötyi, a húgom nevezte el, mikor még kicsi volt, ő már 8 éves. Második a kis Denis, iszonyú rosszcsont, 3 éves volt Pötyi, mikor egy ismerősünk lemondott a 4 hónapos kiskutyáról, mert nem bírt vele. Aztán 2 éve találtuk Nózit, aki mindig csak az orra után megy, ő meg kidobott kutya volt(ami amúgy nem ritka ennél a fajtánál, ahogy az elkóborlások sem, vigyázni kell rájuk nagyon), ő pedig most 10 éves kutyus.

Hát mit is mondjak, milyen a séta 3 beaglevel, hát érdekes:D :P

2021. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!