Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megbékél velem...

A kutyám megbékél velem valaha a mai nap után?

Figyelt kérdés

Reggel mentünk a közeli parkba, nagy vidáman várta a labdázást, én meg örültem, hogy végre el tudom engedi és labdázhatok vele egy kicsit. Erre, az első dobásom pont arra ment, ahol valaki (10 méterre a szemestől) törött üveget hagyott. A mancsa sértetlen, de vágás van a lábán. Nem olyan súlyos, hogy elvérzik, csont le látszik ki, de ahogy megtörtént, azzal a lendülettel mentem vele dokihoz, hogy nézzen rá, de már lekéstük a rendelést. Telefonon megnéztem, többi rendelőnél is ugyanaz. Itthon fertőtlenítettem betadinnal, többször is, de ő mindig nyalogatni akarta és leszedni a kötést, amivel a sebtapaszt (jobb hiányában) tartottam helyén.


Tehát reggel óta egy kibírhatatlan hárpia vagyok, aki egész nap azt ismételgette, hogy "nem", "phuj", "Mandula", és a fejét is állandóan eltoltam, amikor nyalogatni, illetve le akarta szedni. Most alszik, nincs rajta kötés, nehogy éjszaka leszedje és mondjuk lenyelje a sebtapaszt + elfogyott a hangom és a türelmem is. Holnap viszem orvoshoz, ahol valószínűleg ad a doki gallért.


Délután 17-től rendel a doki. Addig kell kibírni. Az egésznapos parancsolgatástól most nem igen olyan, mint szokott lenni velem. Rövidesen elfelejti, és amikor már újra játszhat, labdázhat, labdázhatok vele, megint életvidám kutya lesz és régi a velem való viselkedése?


2021. ápr. 24. 23:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem túl van reagálva ha nem vérzik és rendben van a seb akkor biztosan nem rohangálnék vele orvoshoz.

Semmi értelme.

2021. ápr. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem okos az a kutya és megneveli a hárpiát.
2021. ápr. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%
Antropomorf szemlélet.... felettébb hibás...
2021. ápr. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%
Néha mi is szoktunk "veszekedni" de csak kicsit megsértődik egy időre, olyankor nem néz rám, nem reagál arra ha szólok neki. De ez csak max 1 óráig tart aztán minden a régi.
2021. ápr. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%
Biztos utalt engem is, amikor gallert adtam ra, es reggel, este szemcseppentes volt 3 fele cseppel meg szemgellel. De mar el is felejtette. 😃
2021. ápr. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
40%
Jaj ettől nagyon félek amit az utolsó írt! Ránk is ez vár sajnos egy közelgő szemműtét miatt.:( Hogy viselik a gallért? Kérdező szerintem ha az állatorvos is úgy jónak látja akkor ne add rá csak nagyon indokolt esetben.
2021. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
40%

#16,

Eleg izgaga kutya, de a vege fele belejottunk ebbe a szemcseppentes dologba. A labam koze vettem, egyik kezemmel tartottam a fejet, masikkal cseppentettem,de nem mindig talaltam bele elsore. A galler nálunk muszaj volt, mert a mancsaval probalta vakarni a szemet, kb. 3 napig volt rajta, latszolag őt nem zavarta annyira, engem annal inkabb, mert beleakadt mindenbe, zorgott, levert vele mindent, felakadt a lepcson felfele, szoval ha tudtam felugyelni, akkor nem volt rajta, inkabb raszoltam h ne piszkalja.

2021. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
40%
14-es vagyok: a gallérnál rám is nagyon haragudott, kb. ez a dögölj meg te szemétláda nézés :D de amikor éjszakár levettem akkor megbocsájtott rögtön.
2021. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!