Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy alakítottatok ki kutyas...

Hogy alakítottatok ki kutyas tarsasagot? Futtatokat kerulnem.

Figyelt kérdés

1,5 eves a kutyam, jartunk kutyafuttiba, de mar nem szivesen megyek egyre tobben hoznak neveletlen, agressziv kutyakat, multkor is egy nemet juhasz 3 kutyanak ment neki :/


Egy masik kutya meg bele kotott az en kutyamba es verekedes lett a vege.


Egyszeruen azt vettem eszre baromi sok a kotekedos, dominans, agressziv kutya aminek szerintem egy futtatoban nincs helyuk! Gazdaik nem ismerik fel idoben a problemat.

Multkor is szoltam a csajnak, hogy az o kutyaja tul intenziv az enyemnek, allitsa le. Aztan csak nem tette. Aztan mar az enyem vissza fogott. Es verekedes lett. Ugy dontottem megyunk, mert nem szeretnem ha megegyszer baj lenne. Igy is en szedtem szet a ket kutyat es senki nem segitett!! Pedig ferfiak is votlak de alltak mint egy darab f. Sz.


20kg (enyem) es 30kgos nekem kellett a 48 kgmmal szetszednem.


Ez akkora nyomott hagyott bennem. Egyszer voltam azota. Akklr nem volt baj, mert az emlitett kutyat elkerultuk, ok mindig 3 korul jottek ki, en 1re mentem ki es negyed 3 kor haza jottunk. De mar felek menni.



Jarunk kutyasuliba es az oktato is mondta, hogy a futtatokat nem ajanlja mert nehany rossz elmeny nyomot hagyhat a kutyakban. Nem tudjak helyen kezelni a dolgokat a gazdak.


Kerdezte nincs egy kutyas tarsasag akikkel eljarhatnek setakra a termeszetbe?


De mondtam sajnos nincs.

En probaltam ismerkedni a futtatoban akik normalisak meg a kutyaink is remekul elvoltak. De egyszeruen mindenki annyira maganak valo. Gondoltam legalabb 2-3 emberrel ha joban lennek es hetvegente elmennenk kirandulni a kutyakkal milyen jo lenne.



Esetleg tudnatok tippeket adni, hogy nalatok ez hogy ment?


2021. ápr. 25. 10:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy hasznos cikk, ami kapcsolódik némileg a kérdésedhez:

[link]

2021. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!