Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől pusztulhattak el a...

Mitől pusztulhattak el a kutyusaim? Mérgezés lett volna?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap még semmi bajuk nem volt. Estére kicsit bágyadtak voltak, de semmi testi tünetet nem tapasztaltam rajtuk, tehát a bágyadtságot betudtam a hirtelen melegnek. Ma reggelre mind a ketten, habzó szájjal, kivérezve feküdtek a gyepen.

Mi történhetett velük? Esetleg méreg? Eddig nem volt jellemző, hogy ilyet találtak volna az udvaron.



2021. ápr. 25. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Jézusom, nagyon sajnálom :(((


Nem találtál valamit bedobva az udvaron? Hús maradvány zacskóban, vagy ilyesmit? Esetleg patkányméreghez hasonló dolgot?

2021. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Van mérgező növény is szép számmal.

Sajnálom a kutyáidat.

2021. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg megmérezték őket. Lehet, hogy valaki Bedő ott karjába nekik mérget vagy ha nem haraptak, kedves kutyusok voltak, akkor az a valaki oda ment és kézből megetette velük
2021. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Bedő ott karjába" elnézést kérek, autocorrect miatt. Bedobta* akart lenni.
2021. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Merre felé laksz?

Pont most akartam én is kiírni egy kérdést ugyanis az enyém is elpusztult.Pedig semmi baja nem volt.

Este kiment még a kutya ajtón az utolsó "mosdó szünetre",bezártam mindent és elmentünk aludni.Reggel a földszinten a konyhában találtam alig élt.Sajnos elaltatták mert menthetetlen volt,szétmarrta a belsőségeit méreg...

De még csak nem is nyüszített vagy valami,még azt is meg szoktam hallani,mert ha kellett neki mindig kiengedtem éjszaka is pisilni :(

2021. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Huh sajnálom. Tényleg hol laksz? Most kicsit parázok remélem a miénknek nem lesz baja.
2021. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Patkányméregnek tűnik sajnos. Nagyon sajnálom.

Merre laksz?

2021. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy patkány, vagy csigaméreg. Ha a szomszédod vagy valaki a környéken gazdálkodik, esélyes hogy használ csigamérget.
2021. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

A patkányméreg okoz vérzékenységet, bágyadtságot, étvágytalansagot. Nagyon sajnálom. Tudom milyen érzés, az én kutyám annak köszönheti az életét, hogy pont másnap vittük ivartalanítani és ott derült ki a vérzékenység, 1 hónapos kezelés után túlélte. De a dokik szerint még soha nem láttak patkánymérget túlélt kutyát az enyémen kívül.


Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor semmiképp ne legyen addig kutyád, amíg ki nem deríted, hogy ki volt és hogy hogyan lehet megakadályozni. Akár duplakerítéssel, akár költözéssel. Mi kb azonnal költöztünk, mert a közvetlen szomszés volt a mérgező.

A mi mérgezéses sztorink után nekem biztosan dupla kerítésem lesz a saját házamban, még egyszer nem akarok átmenni ezen.

2021. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!