Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kérjek kutyust a...

Hogyan kérjek kutyust a szüleimtől?

Figyelt kérdés
Egy lakásban lakunk és egy yorkit szeretnék, csak a szüleim sajnos nem engedik. Tudnék vele foglalkozni, mert nagyon szeretem az állatokat és nem hinném, hogy megunnám. Le tudnám vinni sétálni és az egyéb komplikált problémákat is átgondoltam. Sokat olvasok a fajtáról (yorkie) és az igényeit, betegségeit is elolvastam. Úgy gondolják, hogy a lakásba kakil és így nehezen tudnánk elmenni nyaralni, ha kutya is van. De nekem nem számít a nyaralás, nekem elég lenne, ha lenne egy kutyám. Persze megértem a félelmüket, okkal félnek a kutyatartástól, de szeretik a kutyákat és anyukám meg már tapasztalt a kutyatartásban, mert neki kettő kutyája is volt, apukámnak meg kettő cicája. Köszönöm a válaszokat előre is.

2021. ápr. 25. 21:39
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm 17-es és 18-as 19-es kommentelő. Két barinőmnek van kutyája és az egyik meg akarna hívni egy kutyasétáltatásra.
2021. ápr. 25. 22:44
 22/39 anonim ***** válasza:
45%
Barinő....
2021. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
60%
Azta, 1 db kutyasétáltatással nehogy azt hidd, hogy tapasztaltabb leszel és átlátod majd a helyzetet :D
2021. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
48%

23

Dehogynem. Az mindent megold

2021. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
14%
Lakásban kutyát tartani. Lakjál te börtönben...
2021. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
43%
Komolyan nem értem miért ilyen ellenséges itt mindenki... A kérdező azt írta hogy a szülei a kutya minden költségét állnák, ezt meg is beszéltek egymással. Innentől kezdve miért ne lehetne egy 18 éven aluli embernek háziállata? Miért tartjátok olyan hihetetlennek hogy egy tizenéves képes foglalkozni egy kutyával hosszú távon anélkül hogy megunná?
2021. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
44%
"nem hinném, hogy megunnám" itt kimondta hogy mi lenne oké hogy aztán javítgat de valószínűleg elsőre mondta ki az igazat gondolom játék ként tekint arra hogy kutya ami elég gáz
2021. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
57%
#26, azért, mert azok, akik a költségeket állnák, nem akarnak kutyát. Ez ilyen egyszerű.
2021. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
82%

Lakjál te börtönben? Miért nézi mindenki a lakást börtönnek?

Karantén régóta van ez tény,de nem egy börtön a lakás.

Ki kell mozdulni belőle..:D


Kérdezd meg a szüleid,hogy miért nem kaphatsz.Biztos van rá okuk hogy nemet mondjanak.

2021. ápr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
82%

Az a kutya kb. 15 évig fog élni. Tudod vállalni a gondozását folyamatosan, 15 éven át?


Továbbtanulás? Egyetem? Kollégium? Albérlet? Késôbbi pároddal összeköltözés? Külföldi ösztöndíj? Külföldi munka?

Nem tudom nálad mi van tervben, de a fiatal években sok a változás és váratlan lehetôség. A fentieket mind össze tudod egyeztetni egy kutyával, úgy, hogy nem passzolod le a szüleidnek? Ezeket gondold végig.

2021. ápr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!