Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann és Jack russell...

Dobermann és Jack russell terrier együtt tartása lehetséges?

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy 3 éves Jack russell szukám (ivartalanított). Viszont szeretnék neki egy társat, egy dobermann-t. Tudom hogy mind kettőnek nagy mozgás igénye van amit tudok is biztosítani számukra. Mennyire jönnének ki jól?(dobermann részéről)

#kutya #sport #dobermann #Jackrusselterrier
2021. ápr. 26. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi kutyád mennyire jön ki jól más kutyákkal, illetve nála jóval nagyobb kutyákkal?
2021. ápr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Imádja az összes kutyát. Jól lett szocializálva szerencsére. A többi kutya nem szokta bírni az ő temperamentumát. Viszont az összes kölyökkel eljatszik legyen az kicsi vagy nagy.
2021. ápr. 26. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Én ebben a helyzetben tenyésztőtől vásárolnék dobit, és ott érdeklődnék előzetesen, mit gondolnak.
2021. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen tenyésztőtől terveztem vásárolni. Csak előzetesbe akartam érdeklődni hogy egyáltalán érdemes e ezt a két fajtát össze rakni
2021. ápr. 26. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos nem tudok további felvilágosítással szolgálni. Azt tudom, a dobinak talán nem mindegy, mivel van "összerakva" :)
2021. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtanitod a jack russelnek,h otthon hagyja beken a dobit pihenni,akkor ok.


A jrt otthon is egesz nap porog. Keptelenseg lemozgatni meg futassal is.

A dobinak meg eleg napi 1-2 ora futas a szabad mezon.(nem afuttato kis ketrecben )

2021. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A két kutya külön lenne tartva (pihenés téren).

A JRT az emeleten alszik a dobu pedig lent aldna. Vagy az egyik kint másik bent (nyilván csak is jó idő esetén nap közben)

2021. ápr. 28. 08:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Aludna*
2021. ápr. 28. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!