Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jó bentlakásos...

Melyik a jó bentlakásos kutyaiskola?

Figyelt kérdés
Én ezt találtam, de ha tudtok jobbat vagy olcsóbbat ill. véleményeket kérek köszi.

2018. ápr. 1. 19:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Elsősorban NEKED kellene megtanulni kezelni a kutyát. Ez bentlakásos suliban nem megoldható
2018. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Először is bocsánat, nem írtam, hogy miért kellene. Engedelmességi problémák nincsenek, családbarát a kutyus, viszont sajnos félénk, és ezért kellene a bentlakásos kutyaiskola. Egy idősebb rokonom kutyájáról van szó, aki nem tudja kutyaiskolába hordani kora miatt. Kérek mindenkit, abba ne menjünk bele, neki milyen kutya való, az ő döntése, ő nagyon szereti a kutyát, a kutya is őt és elaltatni nem szeretné. Kérek mindenkit a negatív kommentektől tartózkodjon, én anyagilag próbálom ez ügyben segíteni (emberrel szemben félénk a kutya).
2018. ápr. 1. 20:28
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem linkelted, amit találtál.
2018. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Bocsi, igazad van.


[link]


5000 ft/nap szerintem nem olcsó. :) :(

2018. ápr. 1. 22:41
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is jobban járna egy házhoz járó kiképzővel.


Van kiképző ismerősöm, rendszeresen foglalkozik problémás kutyákkal is. Ő szinte bármit meg tud csinálni a kutyákkal - rendszeresen ki is akasztja a gazdikat, hogy a hisztis p... kutyájuk nála tud viselkedni, de amint visszakerül a gazdihoz az irányítás, ugyanaz a műsor megy. Ez azzal magyarázható, hogy a gazdi nem tud megfelelően kommunikálni a kutyával, nem olyan a testbeszéde stb. Illetve a kutyák pontosan meg tudják tanulni, hogy kinél mit szabad csinálni (ahogy a kisgyerek is megtanulja, hogy a nagyinál lehet csokitortát vacsorázni, de otthon nem).


Amit találtál az szarnak pofon, ezek kölyköket képeznek éles ÖV kutyának, közük nincs a rehabilitációhoz.

2018. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a strázsát tudom ajánlani, 5 hét bentlakással 100ezer ft. Amit.linkeltél annál 1 hónap(4hét) 150ezer.

[link]


Ez pesten van nemtudom az mennyire jó nektek.

Amúgy egyetértek az előzővel, jobb lenne egy házhoz kijáró tréner. Az a baj, hogy nemcsak a kutyát, a gazdit is képezni kell. Hiaba viszitek suliba draga pénzért, ha aztán a neni nem megfelelően kezeli vissza fognak térni a problémás viselkedési formák.

2018. ápr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Volt már kiképző háznál, az is 5000 Ft naponta, 8 alkalommal. Ő azt mondta hogy kösse ki a kutyát hogy kicsit tökösödjön és majd utána, mert semmit nem fejlődőt a kutya és már ő szégyellte magát. Több kiképzőt kérdeztem mind azt mondták hogy kikötni a kutyát. Eddig a kandallónál aludt kutyaágyon a jószág. A viselkedésben annyi kivetni való van a kutyában hogy idegenekkel szemben félénk. A kutya szót fogad ül fekszik stb. Mivel nincs autó ezért a szálitást is figyelembe kell vennem, és amit én linkeltem abban szálás képzés szálitás szerepel.
2018. ápr. 2. 01:55
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta? Mennyi idős? Miben mutatkozik, hogy fél? Ez mennyire erős viselkedés?
2018. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 2. 12:11
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A videón lévő kutya egy ösztönpróbán van és az lenne a legjobb viselkedés, ha ráfogna a csibészre.

Viszont szerintem már a kitartó ugatása és az, hogy nem bújik el pl a kocsi mögé, már eltántoritana egy betörőt(hacsak nem úgy készül, hogy 0. lépésként lemérgezi a kutyát)


Azért akartok egy halom pénzt kiadni, hogy ha valaki belép a bácsihoz, a kutya nekimenjen?

Ezt a problémát inkább háznál szokták orvosolni, nem pedig egy full idegen helyen, egy bentlakásos suliban, ahol amúgy nem elfogadható viselkedés a kutyától, ha másik kutyára vagy emberre támad.

2018. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!