Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador vagy Golden retriever?

Labrador vagy Golden retriever?

Figyelt kérdés

Ti melyiket ajánljátok.?

Melyik a nyugodtabb természetű?


2021. ápr. 27. 06:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Goldi
2021. ápr. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Golden retriever
2021. ápr. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nevelés kérdése. Ismerek a környéken egy problémás goldit idős gazdival, több kutyával volt már konfliktusa, mert a gazdi nem neveli, nem szól rá, hagyja mindenkihez odarohanni, nem hívja vissza,n és soha nincs pórázon.
2021. ápr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Hát ez tényleg nagy probléma odarohan az emberekhez 🙄
2021. ápr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Odarohan emberekhez és kutyákhoz és majdnem verekedés lesz, ha a másik gazdi nincs észnél igen, és több kutyával is csinálja, ez probléma. Beteg, sérült kutyához is odaengedi, hiába kiabál messziről a másik gazdi, hogy hívja vissza. Kocsik elé is kiszalad.
2021. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a kuty hibája, amúgy a golden retrieverek nagyon békés szófogadó kutyák. Ez a gazdi hibája
2021. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a gazdi hibája, azért írtam, hogy nevelés kérdése, hogy milyen a kutya. Egy goldi és egy labrador is tud agresszív, kötekedő, problémás lenni, ha elcseszik a nevelését. (erre pedig még plusz rátehet, ha rossz idegrendszerű szapis, mert divat fajta)
2021. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de mind 2 jó választás, szerintem a golden aranyosabb de ez izlés függő
2021. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bármelyik jó, ez így van, de nem alapból lesz jó természetű. :-)

Fontos a jó helyről választás, és a megfelelő nevelés. Mentettet is ki lehet kupálni, ha nincs idegrendszeri problémája, de náluk az előélet lehet melós, szóval ott is meg kell nézni alaposan. Divatfajták átka, hogy a szapik ráállnak, és random raknak össze ki tudja, milyen örökletes betegségekkel kutyákat, csak mert cuki.

2021. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Biztos van fordítva is, de én a környéken nyugodt, engedelmes, barátságos goldikat látok, az én labradorom pedig meg másik kettő, akiket ismerünk tiszta őrültek. Vagyis majdnem Marley szinten, tehát nem gonoszak vagy agresszívak, csak hiperaktívak és mindenkivel játszani akarnak, rosszalkodnak.
2021. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!