Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Folyamatosan fehér habosat...

Folyamatosan fehér habosat hány a kutyám mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Tegnap este láttuk rajta, hogy rosszul van de nem hányt. Ma reggel óta minden fél órában fehér habosat hány. Mik lehetnek az okai és hogyan gyógyítható?

Ennit nem eszik.


2021. ápr. 28. 08:29
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
95%
Vidd állatorvoshoz. AZONNAL!
2021. ápr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
95%
Nem este, és nem holnanap MOST
2021. ápr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
93%

Bedobod a kocsiba és irány az orvos.


Ő egy infúzióval fog kezdeni szerintem, szóval nem tudod kispórolni...

2021. ápr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
93%
Állatorvoshoz kell vinni azonnal. Nem érdemes húzni, ha olyan baja van, akkor bele is pusztulhat segítség nélkül. Ha nincs kocsi, akkor is busszal, szomszéddal, állatmentőkkel de valahogy el kéne jutni egy dokihoz. Jah és pénz legyen nálad.
2021. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
93%

Ez sürgős állatorvosi ellátást igénylő állapot. Kiszáradhat, illetve a veséje is károsodhat.

Nem nyelt le valamit esetleg amit nem kellett volna? Nekem akkor hányt folyamatosan a kutyám amikor felevett egy szivacsdarabot az utcáról séta közben. Persze én erről nem tudtam, egy pillanat alatt történhetett, észre sem vettem. Kórházba vittem (láttam rajta hogy ide most nem elég a sima állatorvosi rendelő) ahol a röntgen kimutatta hogy megakadt valami a vékonybelében. Akkor még ők sem tudták hogy mi az, csak látszott hogy idegentest van ott. Bent tartották három napra. Azt mondták hogy első körben megpróbálják kihajtani infúzióval, ha nem sikerül akkor sajnos műteni kell. Szerencsére kijött az infúzió hatására, de utána még rengeteg vesegyógyszert be kellett neki adnom, mert a sok hányástól, és attól hogy minden visszajött, még a víz is, károsodott a veséje.

De ez csak egy lehetséges ok a sok közül, mindenképpen orvosra van szüksége, azonnal.

2021. ápr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
2%
Enged ki megeszi a füvet,ki fekszik a napra és helyre jön .
2021. ápr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
79%
Igazi felelős gazda vagy, gratulálok.
2021. ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
84%
Igazi felelős gazdi vagy ahogy az előző is írta, ahelyett hogy ide írnád ki a baromságodat, 100x elvihetted volna csóri kutyát. Gratulálok.
2021. ápr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem komolyan. Annyi ilyen kérdés van. Miért nem egyszerűbb felhívni az àllatorvost, és rohanni vele? Ezer fèle dolog okozhatja, lehet aprósàg , lehet halàlos. Mi nem làtjuk, nem tudjuk. Tanàcsot adhatunk, de minek, ha nem viszed orvoshoz? Annyi ilyen szerencsètlen àllat pusztul el, a gazdàja miatt. Kell a kutya mert cuki, ha beteg akkor meg szenvedjen szegény
2021. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Nincs kocsink. Nem tudjuk elvinni. De már felhívtunk egy állatorvost és 10-12 körülre kijön és megnézi mi a baja.
2021. ápr. 28. 09:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!