Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Etetésre vettem két kifejlett...

Etetésre vettem két kifejlett fehér egeret. Az egyiknek folyamatosan csukva van a szeme, az mitől lehet, valami betegség, vagy simán selejtes szerencsétlen egér? Oda adhatom a póknak/kígyónak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 14:40
 1/4 anonim válasza:
45%
Én biztos nem adnám oda. Márcsak azért sem, mert sajnálnám.
2013. dec. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Odaadhatod. A természetben is a gyenge selejtes állatokat vadásznák le elsőként.
2013. dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem tudom de a kigyodat meg a pokodot szivesen megeszem mégha mérgező is egy rágás és annyi neki mint a bambi
2014. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a sok kártevő fan, rágcsáló fan kezd az idegeimre menni. Nyugodtan add oda az egereket a kígyódnak, kivéve ha nem boltban vetted, vagy nem tenyésztetted, hanem kint találtad, mert az ki tudja milyen mérgeket evett össze, azt ne add oda
2016. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!