Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos kutyám szipog, 8...

5 hónapos kutyám szipog, 8 hetes kora óta, mióta elhoztam a tenyésztőtől. mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

szóval a sztori:


tenyésztő szerint nem kell vele foglalkozni, az állatorvos sem tudott semmit sem mondani


a tünet:

pontosan olyan 8 hetes kora óta, mint az ember, amikor meg van fázva.


amikor a kiskutya nagyobbat szippant a levegőből, akkor hallani, hogy szuszogva veszi a levegőt...

pont, mint amikor az ember meg van fázva...


folyadék van az orrjáratában, ami jön is kifelé kis mennyiségben, illetve hallani a folyadékot az orrjáratban nagyobb lélegzetvételnél, vagy amikor szaglász


engem ez aggaszt...


az állatorvos nem tudott semmit sem mondani, max vigyem el máshova, ahol altatásban igen bonyolult művelettel, bonyolult szerkezettel, igen költségesen, de felnéznek az orrjáratba


szerintetek ez mi lehet, mennyire kell aggódnom, járt-e már valaki hasonló helyzetben?


Most 5 hónapos a kutya, 8 hetes kora óta talán 5-10%-ot talán ha javult, de nem gyógyult meg magától, valami injekciós gyógyszert kapott az állatorvostól, szerinte annak 10 nap alatt helyre kellett volna hoznia, persze pénzt eltette, nem lett semmi változás


2021. ápr. 30. 10:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Garanciával, számlával hoztam el a kiskutyát, a tenyésztő ezért nem akarja, mert akkor adnia kell egy másikat.
2021. ápr. 30. 11:26
 12/16 A kérdező kommentje:

#7


attól, hogy tenyésztőtől van, attól még lehet öröklődő betegsége, annyi logikai bukfenc van, amikor itt előhozzák minden kérdésnél a szaporító vs tenyésztő vitát, hogy a hajam égnek áll

2021. ápr. 30. 11:27
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mi okozhatja ezt a kutyádnál, talán az orr üreg be van gyulladva vagy nem tudom. Ez csak egy tipp.

Vidd el valamelyik Pesti állatkórházban. Én személy szerint az Állatorvosi egyetem klinikáját tudom ajánlani, velük jók a tapasztalataim is. Ott tényleg addig mennek, amíg rá nem jönnek a kutya betegségére. Kissé drága, de nem vészesen, úgy gondolom, hogy megfizethető az ellátás.

2021. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#13

mennyire drága?

nekem büdöspest 500 km autóút...

2021. ápr. 30. 11:38
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Privátban írok
2021. ápr. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
időnként látom folyni is a váladékot kifelé, ez is nagyon aggaszt
2021. ápr. 30. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!