Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hentesboltból vagy vágóhídról...

Hentesboltból vagy vágóhídról próbáljak meg húst venni kutyának valót? mit mondjak, hogy lejártat akarok venni? attól nem lehet baja? vágóhídon meg csak friss húsok vannak? van pár szárnyas feldolgozó a környéken. E-mailre senki nem válaszolt.

Figyelt kérdés
2021. máj. 1. 17:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
Igen b+, nyersen eszem a húst... Isten barma.
2021. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#10


Te pacekra nyersen eszed a húst?

Akkor tisztelet!


Csakhogy a főzéstől elpusztulnak a baktériumok, nyersen viszont nem!


Tartózkodj a további kommenteléstől, köszi!

2021. máj. 1. 20:10
 13/17 anonim ***** válasza:

Neten keresel vágóhidat. Aztán telefonálsz.

Vagy a facés nyesedékhúsos csoportokban érdeklődsz.

2021. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
26%
Hihetetlen. Nem érzed az iróniát, pedig érted, hogy miért kérdezel hülyeséget. Pont erről van szó. A főzéskor lebomlik a sok szar, ami a húsban van, viszont te nyersen akarod a kutyád elé vetni. Ráadásul olyan minőségűt, ami emberi fogyasztásra nem alkalmas. Képzeld, akárhonnan is veszed, pont le fogják sz@rni, hogy a kutya számára fogyasztható-e vagy sem, ha egyszer el tudják adni. Aztán ha szerencséd van, nem lesz tőle semmi baja, ha meg nem, akkor beledöglik. Megéri kockáztatni? Mert szerintem nem. A másik meg, hogy feltételezem, kinti kutyának kéne. Arra nem gondoltál, hogy esetleg emiatt rá fog kapni a véres húsra? Aztán megint a kutya lesz a hibás, ha elkapkodja a szomszéd csirkéit... Ha nem telik normális tápra, ne tarts kutyát!
2021. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

igen, ez hülyeség

tudom, nem szabad romlottat venni, rosszul fogalmaztam, elírtam


csak sok helyen olvastam, hogy kapni olyan húst, ami nem romlott, de emberi fogyasztásra már nem adják el

2021. máj. 1. 22:06
 16/17 A kérdező kommentje:

rosszul fogalmaztam!

elnézést!

2021. máj. 1. 22:06
 17/17 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__11066139-egy..



ennél a kérdésnél olvastam a #9-es választ


nézzétek meg... az komoly hogy 7-8 ezerből etet 2 komondort

2021. máj. 1. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!