Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szeret a kutyám?

Nem szeret a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám ès szinte èjjel nappal èn foglalkozom vele az elejètől kezdve. Ma viszont annyira fáradt voltam hogy reggel 10kor keltem, ès 10előtt vègig tesommal volt ès neki kètszer is bepisilt örömèbe amikor meglátta. Èn meg felèbredtem ès oda se jött hozzam csak elfutott. Szerintetek a tesomat tekinti gazdájának ès őt jobban szereti? (Tesom egy hèten kètszer van csak itthon)
2021. máj. 2. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Milyen fajta?
2021. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom ritkábban látja, azért. Lehet ha Téged se látna 1-2 napig vagy fél napig(ha dolgozol vagy suliba vagy vagy akármi), Neked is jobban örülne. Mivel írtad éjjel-nappal együtt vagytok ezért nem is hiányozhatsz neki.
2021. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Biztos, hogy Téged is imád. Te vagy a gondozója, a társa, aki mindig mellette van. Testvéredet meg játszópajtásnak tekinti, mikor hazamegy. Őt kevesebbszer látja. Ha el kéne menned otthonról, jó hosszú időre Neked is ilyen módon reagálna, sőt fogadni mernék, hogy le sem tudnád magadról vakarni.
2021. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ritkábban látja. Az én kutyám is így csinál, ha megérkezik egy olyan családtagom, akit rég látott. Őt körberajongja, rám pedig rám se néz :D
2021. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!