Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet fél éves yorkimmal,...

Mi lehet fél éves yorkimmal, ha este 2x ment a hasa, és ma reggel hányt? Ilyenkor mit lehet neki adni enni?

Figyelt kérdés
Ma 11. napja, hogy tüzel. Lehet ehhez valami köze?
2010. aug. 23. 08:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

főtt rizs, Bolus adstringens, Hills I/D táp/konzerv...


természetesen miután meglátogattad az állatorvost.

és valószínűleg semmi köze a tüzeléshez.

2010. aug. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
tekintve, hogy nem egy nagy tömegű kutya erősen halad a kiszáradás felé, vidd orvoshoz sürgősen
2010. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

A tüzeléshez nincs köze.

Valószínűleg benyalt valamit a séta alatt, vagy csak egyszerűen nincs rendben a pocakja.

Sima főtt husit és főtt rizst egyen 1-2 napig.

2010. aug. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Persze, nem árt az elővigyázatosság, de szerintem azért nem kell egy hasmenés és egy hányás miatt orvoshoz rohanni vele.

Azt nem írta a gazdi, hogy a kutyusa nem akar se enni, se inni.

És a legtöbb állatorvos ilyenkor kapásból belenyom a kutyába valami szurit, amiről azt sem tudni, hogy micsoda...

2010. aug. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
09:05 érdekes orvosotok lehet, én megkérdezném, hogy mit ad be neki, csak nincs rá szükség, mert egyrészt mondja, másrészt rajta van a számlán ;)
2010. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Tegye fel a kezét, aki kapott valaha számlát állatorvostól...

Pedig biztosan voltam már 15 állatorvosi rendelőben, és idáig egytől kaptam. Ott is azért, mert ivartalanítási akció volt, és olyankor kötelesek számlát adni, ugyanis pályázati pénzről van szó.


De most nem ez a lényeg. Bountyka, ha úgy gondolod, nézesd meg egy állatorvossal.

2010. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én mindig kapok számlát állatorvostól...
2010. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A Juhász Klinikán részletes számlát kaptunk, kinyomtatva, rajta minden nyavaja ami kell.
2010. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
09:13-as vagyok: Tatai Állatkórház, mindig kapunk számlát...;)
2010. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Tegnap nem akarta megenni a kajáját, de adtam neki párizsit és egy kis májkrémet, azt megette. De tegnap nagyon sokat ivott. Ma a reggeli hányás után evett megint párizsit, elég jó ízűen ette. Nem hiszem, h a kiszáradás felé tart, mert sokat iszik mostanában. De nagyon sokat.


A rizstől nem fog felpuffadni a kis pocija?


Köszönöm az eddigi válaszokat Mindenkinek!


Szerintem még annyira nem nagy a baj, hogy dokihoz szaladjak vele.

2010. aug. 23. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!