Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet fél éves yorkimmal,...

Mi lehet fél éves yorkimmal, ha este 2x ment a hasa, és ma reggel hányt? Ilyenkor mit lehet neki adni enni?

Figyelt kérdés
Ma 11. napja, hogy tüzel. Lehet ehhez valami köze?
2010. aug. 23. 08:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
22%

a rizs minden "szar" tápban benne van, mitől puffadna fel úgy mégis?!

a rizs székletfogó....

főtt húst ilyenkor nem adunk!!! ez alapszabály. még csirkemellet sem!

ha valaki nem ért hozzá ne szóljon ide legyen szíves!!!

Állatpatikában pedig kapható a Hill's I/D kutyakonzerv, vagy táp. Ilyenkor ezt adunk a kutyának.



amúgy én is kapok mindig rendes kórlapot és számlát az állatklinikán. amit mellesleg a gépük is feljegyez, így ha legközelebb megyünk már látják a kórelőzményeket...

2010. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

egyébként szerinted a párizsiban mennyi jótékony cucc van?

szerinted az pont egy bélgyulladás/Gyomorgyulladás kezelésére való?

kutyának kutyatáp való: Orijen, Acana.


Nem disznót tartasz, hogy ami éppen van azt belé tömjük!!!


Sajnálom, ha kemények a szavaim, de ez az igazság.

2010. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne főtt húst adni? A főtt hús (persze csont nélkül), rizzsel teljesen jó választás. Csak mondom, hogy állatorvosok is ezt ajánlják, ha diétáznia kell a kutyának. Meg esetleg húslevest. A konzerv is elég könnyen emészthető, de ilyen nincs, hogy csak a Hill"s márka xy nevű konzervjét lehet adni....
2010. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

mivel ez egy gyógyszeres konzerv, ami szinte egyedülálló a piacon.

persze vannak más gyártók hasonló termékei... de azok nem ilyenek, csak gyógyhatásúak...

lehet, hogy a Hill's sima tápjait nem adnám a kutyának a sok szénhidrát miatt, de egyet alá kell írnom, állatgyógyászatban ők az elsők.

a főtt hústól ilyenkor még jobban hasmenésük lesz.


De nem kell rám hallgatni... pedig én már párszor végigjártam ezt a hányós-hasmenős bélgyulladásos dolgot szintén yorkival...

:)


csak akkor megint kár volt kitenni a kérdést, ha a kedves kérdező úgysem fogadja meg :)

2010. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak írnám, hogy nem mondta senki, hogy nem fogadom meg a tanácsokat. A párizsit még a kérdés előtt adtam neki. És az azért kapta, mert tudom, hogy azt tutira megeszi. Vettem neki 2 féle konzervet és ott romlik meg a hűtőben, mert nem eszi meg.

Ma csak egyszer ment a hasa, de az is elég volt. Így holnap adok neki egy kis főtt rizst.

Még az lenne a kérdés, hogy az állatpatikában lehet venni vény nélkül is erre az esetre valamit?

2010. aug. 23. 22:22
 16/21 anonim ***** válasza:
ha hasmenése van, akkor szárad indesztinált tápot kapjon 1 napig.
2010. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
És ilyen tápot hol tudok neki venni? Mert ilyenről még nem hallottam.
2010. aug. 24. 08:36
 18/21 anonim ***** válasza:
bármelyik kutyakajás botban adnak, az én kutyáim, nagyon olcsó tápot esznek, mert arra, telik, de amikor beteg volt a pocija, kapott royal canin gyomorbeteg kutyáknak valót pár napra 2600 Ft/ kg-os áron...igaz én orvoshoz is vittem rá egy napra, ami jó is volt, mert kiderült, hogy nem gyomorrontása volt a szerencsétlennek
2010. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Tegnap evett pár falat száraz tápot és pár szem főtt rizst, és éjszaka már nem volt semmi baj. Ma reggel már rendesen evett és hála égenk már jól van. :)


Köszönöm midenkinek a segítségét, tanácsát! (Lehet, hogy szükség lesz még rá. :))

2010. aug. 25. 09:18
 20/21 anonim ***** válasza:

indesztinált tápot a Royal Canin csinál, hasmenéses célra. (23.40-es vagyok)

és felteszem a kezem én kaptam számlát a FeliCaVet-ben -mindig adnak- (Bp, Rétköz utca 16), ott mindent ráírniak, hogy mit kapott pontosan az állat és mennyibe került az az akármi és nagyon tisztességes, udvarias a személyzet, egyáltalán nem a pénzre mennek, felszerelt rendelő (UH,rgt,műtő) tudom mindenkinek ajánlani.

2010. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!