Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni nagyon féltéke...

Mit lehet tenni nagyon féltékeny kutyával?

Figyelt kérdés
Van 3 shih-tzu kutyánk és egy keverék. A kislány shih-tzu nagyon féltékeny,hogyha más kutyát simogatunk vagy ha már közeledünk is felé..neki támad a kutyának vagy volt már rá példa,hogy a gazdi kezének..Ha játszunk mindig azon van,hogy elvegye a másiktól a játékot..és, hát nagyon durván. Legjobban a kisfiú shih-tzura féltékeny.Mit tegyünk?
2010. aug. 23. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Hello!

Az én kutyám is ilyen volt.

Nem örültem neki, mikor ezt csinálta.Akkor megrángattam a nyaka börét..volt, hogy arrébb dobtam a nyakbörénél fogva és morogtam vicsorogva. Amikor legközelebb is ezt csinálta, akkor megint ugyanígy.

2010. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Póráz két végén-t nézed? Szerintem tölts le egy pár részt, hasznos tud lenni.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Domináns a lelkem.

Ha nem vagytok tenyésztők, ivartalaníttatni kell.

Aztán kérd ki szakértő véleményét, kutyaiskola sem ártana.

Bármilyen öleb kedvenc, azért kutya - és kutyamódra kell vele bánni, nem játékszerként.

2010. aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!