Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha hónapokon át naponta...

Ha hónapokon át naponta minimum 23 órát a kutyáddal töltenél, hónapok múltán már kicsit soknak éreznéd?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy a szeretet elmúlna, csak arra, hogy nyugiban szeretnél lenni a 7 napból 1-et, csupán 1 órára.
2021. máj. 5. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Amiota kutyam van 0-24 oraban egyutt vagyunk ... ha csak elszaladok valahova es nem viszem magammal, olyan erzesem van mint ha elveszett volna es mindig megnezem a kocsiban, hogy tenyleg nincs mogottem.
2021. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Már egy ideje 24-ből 24 órát vagyok a kutyámmal,nem érzem soknak. Mikor bejártam dolgozni sokkal nehezebb volt hulla fáradtan vele is foglalkozni.
2021. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem érezném soknak.
2021. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Az ősemberrel is állandóan ott volt a kutyája, szóval meg lehet találni azt az egyensúlyt és életvitelt, ami mellett valószínűleg nem. Négy fal között összezárva valószínűleg de - de ezt a kérdést tedd fel a kutya szemszögéből - ő nem érezné uncsinak, hogy folyton veled van? A kutya társas lény ugyan, de ebben benne van a többi kutya is, nem az emberrel alkotja a legtökéletesebb falkát.
2021. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Velem van a baj, hogy én igen? Imádom, nagyon szeretem őket, boldog kutyák, bár a séták egyelőre katasztrofálisak, de hetente csupán az egyik nap 1 órára annyira szívesen lennék egymagam a lakásban. :(
2021. máj. 5. 20:24
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is soknak érezném.
2021. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én tapasztalatból mondom hogy nem, és csodálom is. Októberben került hozzám, azóta online oktatás van, kb 2 hetet jártam suliba tehát max 2 hétig volt az, hogy hétköznap napközben nem voltam vele. Azóta majdnem minden nap együtt vagyunk, csak akkor nem ha el kell mennem valahova nélküle, de az max heti egyszer van. Persze, jó lenne egy kicsit leülni úgy hogy nem lóg rajtam, de annyira megszoktuk mindketten hogy nem tudom milyen lenne. Szerintem hamar megunnám, hogy milyen csend és nyugalom van, meg hogy milyen egyedül vagyok és milyen üres a ház.
2021. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem lóg rajtam allandoan a kutya, igy nem. Jol passzolunk, neki is igenye van neha az egyedulletre, elvonul fel orara vagy 1 orara, kimegy napozni, neha ki kell nezzek az ablakon, megvan-e még. Plusz az emeletre nem jon fel, oda barmikor el tudok vonulni, neked is kell egy kutyamentes szoba.
2021. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

5-os


Kutya csak tizenegynehany evig el ... ellenben a hazassag ennek a tobbszorose ... ha gyereked van, az pedig az eleted vegeig tart. Vannak azok az elethelyzetek, amikben mar nincs tobbe szabadsagod ... vegul is ezt vallalod amikor tarsat valasztasz magadnak.

2021. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én nem gondolom hogy ez baj, ettől nem leszel rossz gazda. Sok szülő is "kiég" néha, és kell nekik egy kis egyedüllét. Gazdikkal ugyanez, pláne örökmozgó és nagyon bújós kutyákkal akik sok időt és energiát igényelnek. Ne érezd rosszul magad, ez természetes.
2021. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!