Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdik, ilyenkor mit csináltok?

Gazdik, ilyenkor mit csináltok?

Figyelt kérdés

Ha elviszem a kutyámat sétálni, általában háromszor ürít, de előfordul, hogy többször. Viszont az első két széklete még normális, de utána már híg.


A "problémám", vagyis inkább csak kérdezném, hogy ti ilyen esetben kellemetlenül érzitek magatokat, hogy nem tudjátok felszedni a... a termést? Mert személy szerint én igen. Olyan szúrós tekintetekkel néznek rám az utcán ilyenkor, viszont nem tudok mit csinálni, mert ha egyszer nem tudom felszedni... ?



2021. máj. 5. 22:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, kellemetlenül érzem magam.
Nem, nem érzem magam kellemetlenül.
Még nem fordult velem elő ilyesmi.
36 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Ha olyan helyen vagy, szórj/kotorj oda lábbal egy kis földet. Ettől is ugyanúgy fognak nézni, hogy, de bunkó vagy hogy nem szeded fel :D de legalább tettél valamit az ügy érdekében.


Amúgy ne törődj vele. :)

2021. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Földeld el. Ne a kutyát, csak a termést!

Ne törődj mások véleményével. Csak azt tedd meg, amit te is elvárnál mástól 🤷‍♂️

2021. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Ha tudod, hogy a kutyának az első széklete után a többi híg lesz és nem tudod felszedni, akkor vidd olyan helyre sétálni, ahol el tudod földelni, ahogy az előttem lévők is javasolták.

Ha viszont a kutya a város közepén a járdára vagy egy játszótér mellé, vagy valakinek a háza elé csinál így, és otthagyod, még jó,hogy bunkónak néznek az emberek. Ha ismered a kutyádat, akkor vidd olyan helyre üríteni, ahol megoldható, hogy elföldeled a kutyagumit, és akkor másoknak sem kell szagolnia utána a mellékterméket és nem lép bele senki sem.

2021. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Felveszem, amit lehet.
2021. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A kutyám is gyakran 3x kakil egy séta alatt, mondjuk minimum két órás séta.

Ismerem az érzést.

Ha vígasztal az előző kutyám egy templom kapuja mellett kezdett szarni a lépcső melletti füves részen, és akkor jöttek ki miséről. Nem tudtam elrángatni sem, mert potyogott ki belőle a szar. Ráadásul közben a töke is kilógott. Borzalmas volt.

2021. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit tudsz szed fel a maradékra meg kotorj egy kis földet.
2021. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#5-ös, megértem.

Ma az egyik gyrosozó előtt jött rá, úgy, hogy vagy 10-en biztos ültek a kinti asztaloknál 3 méterre tőlünk. :')

Nem volt kínos, deehoogy.

(felszedtem utána(azt még feltudtam szedni))

2021. máj. 5. 23:19
 8/20 Tepfal ***** válasza:
21%

"10-en biztos ültek a kinti asztaloknál 3 méterre tőlünk".

Ne haragudj, de szerintem bunkóság, hogy nem mész messzebb. Én szeretem a kutyákat, de evés közben nem a nagydolgukat szeretném nézni, pláne, ha utána felszedni sem tudod és ott díszlik, miközben én ennék. Szóval szerintem 1. alapból bunkóság olyan helyen vécére vinni a kutyát, ahol emberek a közelben esznek. Ha kiviszed egy parkba, ott már nem olyan nagy probléma, ha a híg termés ott marad, rákotorsz egy kis földet és kész.

2021. máj. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18%
El lehet rángatni legalább pár lépést minden kutyát. Egyébként a híg bélsár a kutyánál nem normális. Nézesd meg dokival.
2021. máj. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Az én kutyám ugyanilyen, annyira beizgul hogy a második adag az mindig fos. Nekem is kellemetlen, bár itt kisvárosban füvön annyira nem érdekli az embereket, pesten gázabb lenne. Engem közömbös zöld területen nem szokott zavarni (a normálisat ott is összeszedem de a fost simán otthagyom), viszont amikor valakinek a háza elé az nagyon gáz... Anyum néha eljátsza hogy felszedi, előszedi a zacskót és úgy csinál mintha, de semmi értelme nincs mert csak összekeni a zacskót és a legtöbbször senki nem is figyeli. Nem lehet vele mit kezdeni, ez olyan mintha arra kérnének hogy a pisit szedd össze.
2021. máj. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!