Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdik, ilyenkor mit csináltok?

Gazdik, ilyenkor mit csináltok?

Figyelt kérdés

Ha elviszem a kutyámat sétálni, általában háromszor ürít, de előfordul, hogy többször. Viszont az első két széklete még normális, de utána már híg.


A "problémám", vagyis inkább csak kérdezném, hogy ti ilyen esetben kellemetlenül érzitek magatokat, hogy nem tudjátok felszedni a... a termést? Mert személy szerint én igen. Olyan szúrós tekintetekkel néznek rám az utcán ilyenkor, viszont nem tudok mit csinálni, mert ha egyszer nem tudom felszedni... ?



2021. máj. 5. 22:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon nagy kutyam van. Nem ciki ha fosik, mint inkabb katasztrofalis :) Ha jon egy auto olyat froccsen, mint a buszmegalloban levo pocsolya :DDD
2021. máj. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Drága #8-as!

Képzeld, rohadtul nem tudom előre, hogy épp hol jön rá a kutyára az ürítés, és arrébb vinni sem tudom, mivel semmi jelét nem ad, hogy erre készül, hanem megy, és egyszer csak puff, leguggol.Innestől hiába rángatom, egy lépést sem tesz amíg nem végez.

Illetve nem azért viszem el sétálni, hogy elvégezze a szükségleteit, mivel kertes házban lakunk, és itthon is mehteheti, csak egyszerűen lusta, és muszály rábírjam hogy valamennyit mozogjon. Nem vécére viszem, hanem sétálni. A többi pedig jön vele, amit pedig nem tudok kiszámítani, hogy éppen mikor.


Illetve remélem megtanulsz olvasni, mert mint írtam, felszedtem, mivel azt még fel tudtam. :)

2021. máj. 6. 08:27
 13/20 Tepfal ***** válasza:
23%

Drága Kérdező!


Ez engem nem érdekel, ne haragudj. A te kutyád, a te felelősséged, hogy hogyan oldod meg, hogy ne piszkítson étterem elé, és igenis érezd magad kellemetlenül, ha ez nem sikerül.

A magas lóról meg nyugodtan leszállhatsz, mivel te magad írtad, hogy nem tudod kiszámítani, hogy mikor fog f*sni - amivel, illetve hogy mikor végzi a dolgát állításod szerint semmit sem tudsz kezdeni. Ebből tehát logikusan következik, hogy ha az étterem elé f*sik, azzal sem tudsz mit kezdeni és azt nem tudod felszedni. Neveld meg a kutyád vagy ne menj vele étterem közelébe. Ennyire egyszerű.

2021. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%

Belefer a mososzeres vizzelt telt felmosovodor meg felmoso a ridikulombe es felmosom. Ja nem😂


3x szer kakil a kutyam,de sose hig allagu. Vmi baja van a kutyadnak sajnos. Nem lehet arra fogni,h izgul stb. Teljes verkepet csinaltass. Elozo kutyam akkor uritett higat,amikor mar nagyon beteg volt. :/

2021. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Múltkor voltunk az állatklinikán. Kivizsgálták, azt mondták teljesen egészséges. Előtt pár hónappal az itteni állatorvosnál voltunk, és ott is arra jutottak, hogy semmi baja nincs.
2021. máj. 6. 14:00
 16/20 anonim ***** válasza:
60%
Tepfal, akkor hova vigye? Én úgy értelmezem, hogy a kérdező városban lakik. Sok városban nagyon sokat kell ahhoz gyalogolni, hogy egyáltalán a betondzsugelből kiérj, nem hogy erdőbe vagy olyan helyre ahol nem zavar embereket az, hogy fosik a kutya. Nem tudja kontrollálni, hogy a kutyájára éppen mikor jön rá a dolog. Se a gazdi, se a kutya. Erről nem tehet senki. Ez olyan mintha egy pesti belvárosban lakónak megtiltanád, hogy sétáltassa a kutyáját mert mivan ha éppen odacsinál. Ez van, nagyváros ezzel jár. Nem mindenki teheti meg hogy órákat utazzon amíg elér egy erdőig a kutyájával, több okból sem. Sok kutya közvetlen az utcára leérés után pisil/kakil, nekem szerencsém van mert fű van a lépcsőház előtt, de pesten szinte mindenhol beton. Hogy magyarázod el a kutyának, hogy a több órán át tartott cuccot ne ott rakja ki, hanem még tartsa egy fél órát? Eljeleled neki?
2021. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Tepfal ***** válasza:
49%
Pest belvárosában lakom, konkrétan a legsűrűbben lakott kerületben és van kutyám. Megoldom. Ha arra meg tudod nevelni, hogy otthon ne piszkítson, akkor arra is, hogy kibírjon még 15 percet, amíg elértek egy kutyafuttatóba/parkba. A kérdezőnek ráadásul kertje van, ahol tök jól lehetne gyakorolni, hogy az után viszi ki a kutyát, hogy a dolgát otthon elvégezte. Nem mondom, hogy nincsenek balesetek. De tekintsünk már erre tényleg hibaként, balesetként, és ne alapértelmezettként, hogy hagyom az étterem mellé végezni a dolgát, mert hát "nem tudok vele mit csinálni". Ha nem tudod nevelni a kutyád, ha nem tudod megoldani, ne tarts ilyen környezetben kutyát.
2021. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ha izgulnak akkor hasmenés van simán. Nálunk mind a 3 kutya fosik, ha elmegyünk sétálni a közeli tóhoz. Egyébként meg soha nem fosnak, de ahogy ott elengedem őket a pórázról elkezdenek szinkronban fosni az izgalomtól.
2021. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan helyre mentek, ahol zavaró lenne, pl. hídon, betonon, járdán történik ilyen, érdemes egy kis üveg vizet magadnál tartani, aztán lelocsolod, lemosod. Nagyon praktikus egyébként a vizespalackos futó/biciklis/túra hátizsák, akár erre is, meg ha a kutya szomjas vagy te, akkor tudtok belőle inni.
2021. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
33%
Soha nem szedem fel XD
2022. márc. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!