Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináltok a kertben a...

Mit csináltok a kertben a kutyaürülékkel?

Figyelt kérdés
Odáig vélhetően mindenkinél egyforma a folyamat hogy összeszedi a kutyája után és valahol (zsákban, zacskóban, zárható tetejű valamiben) gyűjti. Na de a kérdésem arra vonatkozik, hogy ezzel a "gyűjteménnyel" mit csináltok utána?
2020. júl. 15. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Kuka és elviszik a szemétszállítók.
2020. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Felnyitom a csatorna tisztítófedelét, és hupsz ki is folyik a többi kakával a csatornarendszerbe. Nem egy nagy dolog.
2020. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
En például elásom.
2020. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Kidobom a kukába.
2020. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Én a növények alá elrejtem úgy is lebomlik. Ha nem lenne növény akkor azt csinálnám hogy mindig ha betelik a benti kuka (ami sokszor van) akkor összeszedem és bedobom a tetejére összekötöm és bedobom a kinti kukába amit a kukások kiöntenek a kukás kocsiba.
2020. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De nem lesz büdös a kuka, pláne most, hogy egész nap meleg van és süt rá a nap?
2020. júl. 15. 20:23
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Miért a te szemeted rózsa illatú?

Szerintem az "alap" kuka is elég büdös, ha meg az ürüléket becsomagolod egy kutyatápos zsákba akkor nem is érezni.

2020. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem rózsa illatú, de azért az üres Coccolino-s doboz meg az alma csutka nem szar szagú. Az ételmaradék se lesz annyira büdös egy hét alatt se mint a szar azonnal ahogy kijön a kutyából:D
2020. júl. 15. 20:36
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Már pedig a kajamaradék 1 hét alatt ilyen melegbe elkezd rothadni, ami bizony büdös...
2020. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ezzel együtt, a szar szerintem akkor is büdösebb. Na mindegy, akkor nincsen igazából senkinek valami korszakalkotó ötlete, vagy az alibabáról rendelhető szar-porlasztó gépe:D


Köszi amúgy, ment a zöld mindenkinek (még az utolsónak is, aki megeszi:D).

2020. júl. 15. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!