Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hová lehet fordulni, ha...

Hová lehet fordulni, ha problémánk van az állatorvossal?

Figyelt kérdés
Méghozzá nemhogy segít az állaton, kárt okoz neki, sőt ezért rengeteg pénzt kér...
2010. aug. 23. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyar Állatorvosi Kamara
2010. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy másik állatorvoshoz
2010. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is a kamarát tudom ajánlani.

Megkérdezhetem hogy milyen kárt csinált?

2010. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És milyen formában? Írjak levelet?
2010. aug. 23. 13:08
 5/8 anonim ***** válasza:
itt ird, mások is kiváncsiak rá.
2010. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Önmagában az, hogy a beavatkozás eredményes-e vagy sem, nem tartozik az állatorvos felelősségi körébe.

Ebből következik az is, hogy az állatorvos díjazása sem eredményfüggő, így a felmerülő költségeket akkor is meg kell fizetni, ha a beteg esetleg nem gyógyul meg, vagy állapota nem úgy változik, ahogy azt remélik, vagy szeretnék.

2010. aug. 23. 13:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt a MÁOK oldalán találtam. Mit szóltok hozzá?
2010. aug. 23. 13:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Mégis mit csinált az állatorvosod, vagy mit nem?

Na, az amit bemásoltál: én pultos voltam..ha egy sört se adtam volna el, a fizetésem akkor is jár, mert én ott voltam, csináltam amit kellett.

Nem biztos, hogy az orvos hibája, ha valami nem sikerül, illetve nem lehet meggyógyítani az állatot.

Vannak olyan orvosok, akik nem "túl jól csinálják", amit csinálnak. Nálunk is ilyen orvos van, a kutyámat a fülénél fogva húzta...épp ezért van már másik orvosom.

2010. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!