Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy problémánk van, Az...

Nagy problémánk van, Az utcánkban van egy nő aki sokat iszik (szépen kifejezve) és van 2 kutyája hatalmas kert de ő az utcán tartja a kutyákat mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

A baj az, hogy a két kutyának a kajája és a vize is kívül van kisajátították az utcát és mindenkire támadnak még nem haraptak meg senkit.. szóltunk a nőnek erre a válasz: "Csak mosolyog" (vicsorít) Kihívtuk a sintéreket nem tudták befogni. Fótot küldtünk be aláírásokkal kihívtuk újra na most befogták De a nő kihozza pénzbírság és ennyi ez megy újra meg újra. Nem merünk nem lehet sétálni az utcában. Az a húgomnak(12 éves) mobilt kellet venni és az utca tetejéről csörög hogy menjünk érte suliból jövet. Anyukámék nem tudják mit csináljanak többször már vitáztak is a nővel ha nem tudja az udvarban tartani akkor ne hozza ki mert megvadult. A sintértelep meg kiadja neki míg nem harap meg senkit addig nem tesznek semmit miért kell megvárni míg baj lesz. Ja és kutyát se lehet sétáltatni:S Örülök,hogy elköltöztem..


Mit tehetnénk? Ha feljelentjük pénzbírságon kívül kap valamit? A baj még az is, hogy elkezdtek kovájogni a kutyák más utcákba is mi van ha egy kisgyerek épp ott megy az anyukájával kérlek segítsetek!!


2010. máj. 13. 11:01
1 2
 1/16 Akiteki ***** válasza:
100%
Jelentsétek fel a közjegyzőnél. Ő intézkedni fog, hogy a kutyákat elvigyék és ne is kaphassa vissza.
2010. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Akiteki ***** válasza:
100%
izé.... hülyeséget írok: jegyzőnél. :))
2010. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

közjegyző ez jó volt :DDDD

Először azt hittem, hogy a környékünkön laksz, mert nálunk ugyanez van. Piás idős nő, csak ott 3 kutya volt. Ugyanezt csinálták a kutyák, rárontottak mindenkire, de nem haraptak. Kétszer kihívtam a rendőrséget. Ki is jöttek, elvitették a kutyákat. Most megin beszerzett hármat és ugyanúgy az utcán tartja őket. :((

2010. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Még mindig a közjegyzőn röhögök, kijön és hitelesíti őket, hogy tényleg kutyák. :DDDD
2010. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Én lelőném a dögöket aztán beletolnám a nő pofájába. A probléma megszűnne, hidd el.
2010. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Akiteki ***** válasza:
100%
Jóvanna, nem gúnyolódni!! hajnal óta adóbevallásokat gyártok, kicsit elírtam :)))
2010. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

tehetnétek feljelentést hogy neked ment és elestél, ledöntött a földre...akkor talán elaltatnák őket.

vagy kérd meg a helyi vadászt, hogy tüntesse el mindkettőt...az ilyet ténleg nem szabad hagyni.

2010. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válasz .. Télleg vicces volt az elírás :P


Helyi vadász?:)


Ha fejelentjük elkobozhatják tőle végleg??

2010. máj. 13. 12:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Keresd fel a helyi vadászt! A (köz)jegyző (:D) amire intézkedik eltellhet 1 hónap is vagy mégtöbb.Am a rendőrséget is ki kéne hívni és feljelenteni a nőt gondatlan veszélyeztetésért.
2010. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Akiteki ***** válasza:

A vadász csak utasításra intézkedhet, önhatalmúan (elvileg) nem lövöldözhet. Főleg nem lakott területen.

Rendőrség jó ötlet, ők azonnal kijönnek.


Örülök, hogy bekerültem a köztudatba a közjegyzővel. -:P

2010. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!