Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondana valaki megbízható...

Mondana valaki megbízható labrador vagy golden retriever kennelt?

Figyelt kérdés
Szeretnék itthonra egy labradort vagy golden retrievert. Aki tud, írna megbízható kennelt Fejér megyében? Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. máj. 6. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Én Labradort valószínűleg innen vennék (ha adnának is nekem, úgy hogy nem vagyok vadász, ez nem biztos), mert nagyon szépnek és egészségesnek tűnnek az ebzetek...


De ez egy munkavonalas kennel:


[link]

2021. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Hát, ha "otthonra" akarsz kutyát, akkor se vegyél Blackthorn-kutyát, ha esetleg adnának (nem fognak),

Ezek kőkemény munkakutyák, otthon megőrülnél velük, olyan drive és munkaigény van bennük. Gyönyörűek a kutyáik, de nem családi kutyának valók.

2021. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

#2. Amúgy nem muszáj, hogy a “munka” amivel fárasztod a munkavonalas Labradort, az a vadászat legyen...

Ha valaki sportosabb és bármilyen hobbit űzne a kutyájával, akkor show vonalas labrador szóba sem jöhet.

Olyan jó, hogyha a napi 3 sétát bírja...

2021. máj. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, megnéztem a kennelt, de sajnos 2018 óta nem működik. Sokan írták, hogy a goldi jobb, mint a labrador, szóval amellett tettem le a voksom. Itthon van egy 800 m2-es udvarunk (falun lakunk) és van egy komondorunk és egy tacskónk. Szóval értünk a kutyákhoz, jó helye lenne itt, csak sehol nem találok megbízható goldi kennelt. Illetve egy találtam [link] de nekik sajnos csak 2022 decemberében lesznek kutyusaik. Megéri várni vagy keressek mást?
2021. máj. 11. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!