Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani megbízható...

Tudnátok ajánlani megbízható Labrador kennelt?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Labradort,sajnos csak 30-35 ezret tudnák rászánni,a többi pénzt jó minőségű felszerelésre költeném.Nem kell semmi nem tudom mennyi díjjas kutyus,elég lenne,ha egészséges, oltott,chippelt lenne.

2015. jan. 29. 15:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nagyon kevés ez a pénz,de ennyit tudok rá költeni,esetleg 40-45
2015. jan. 29. 15:23
 2/9 bollocks ***** válasza:
100%
Irány a menhely!
2015. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

30-35 ezer nagyon kevés, ha csak ennyit tudsz rászánni akkor fajtamentés.

[link]

2015. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható labrador kennel ennyiért nem ad neked kutyát. Megbízható szaporító nem létezik. Menhelyen találálsz, fajtamentőknél is. VAGY. Elkezdhetsz pénzt gyűjteni, és előbb-utóbb lesz pénz megbízható tenyésztőre is. Miért akar mindenki most és azonnal kutyát? Én 3 évig spóroltam az enyémre...
2015. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Spórolj még, mert kb. 100 ezer Ft-nál kezdődik a normális, egészséges, törzskönyvezett kutya - megbízható kennel csak ilyet ad.

Itt (is) tudsz érdeklődni megbízható kennelek iránt, a tenyésztőknél pedig az árak iránt: [link]

2015. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fajtamentés, ha annyira ragaszkodsz a Labihoz!

A kutyák kiállítási és egyéb címei pedig igen is számítanak. Azt mutatja, hogy büszkén viselik a fajta jegyeit magukon,és a fajta legjobbjai (mármint a szülők és a felmenők). Ha valóban ez a fajta az amit magadénak szeretnél tudni, és odavagy érte akkor csak és kizárólag fajtatiszta kutyát vegyél, mert ha egy 35 ezres Labit veszel nagyon megfogod szívni. Diszplázia szinte garantált, ami ugyan ha időben elkapják viszonylag jól kezelhető, de teljes értékű, egészségtől kicsattanó Labid soha nem lesz, ráadásul nem lesz hosszú az élete. Szenvedni fog, nem tud majd igazi életet élni. Egészséges, oltott, chippelt kutyát pedig mint már írtam TENYÉSZTŐTŐL és nem szaporítótól vehetsz. A kutya vételára mindig a legkevesebb kiadás élete során, még ha több százezer forint is! Ha magáért a kutyáért se tudsz 100-300 ezret adni, akkor ellátni se fogod tudni majd, és mint írtam egy olcsó kutya sokkal több pénzt visz majd mind egy minőségi. Egyébként csak akkor vegyél Labradort, ha 100%-ig illik hozzád, ez egy vadászkutya. Ha nem vagy benne biztos csak mindenképpen kutyát szeretnél ments egyet, hiszen - sajnos - minden 2. kutya egy Labrador keverék...

2015. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kaposváron van egy nagyon jó, Hortobágyi Adrienn nevű tenyésztő. Mi is onnan vettük a labimat. Ha felmész a google-ra, és beírod, hogy hortobágyi adrienn labradorkennel, akkor ott több mindent is megtudsz.
2015. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mostmár nem kell válaszolni a kérdésre,természetesen rendes tenyésztőtől veszem stb.
2015. ápr. 2. 18:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Rendes tenyésztőnél ennyiért nem kapsz! Még az első almokat se adják ennyiért. Alsó hangon olyan 150 ezer körül van egy ilyen fajta kutya, az első almokat talán olyan 80-100-ért odaadják. Ha nincs több pénzed a kutyára, akkor fogadj örökbe! Tele van a retriever fajtamentés!
2015. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!