Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak mennyire jó az...

A kutyáknak mennyire jó az időérzékük?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha mostantól fél, vagy egy órával később kapna enni, akkor az feltűnne neki? Mert nem túl jó hajnalban felkelni.
2010. aug. 23. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég jó idő érzékük van. Amit megszoknak ahhoz ragaszkodnak. Persze új dolgokat is megszoknak. Én kutyám mondjuk mindig máskor kap enni úgyértem este, de nincs meghatározva az idő. Viszont a futtatóra 6kor menni kell mert ha nem megyünk akkor jön oda és hozza a labdáját nézi öltözök-e már stb.
2010. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feltűnne neki, de nagyon gyorsan átszokna. Az első napokban ott várn abban az időben, de nem kéne 1 hét és átszokna. Jó példa erre az amikor mi átállítjuk az órát, de a kutyának ugyanúgy pl. este 8kor adunk enni, de az valamikor nem 8, hanem 7 vagy 9. Traumát nem fog neki okozni, ne aggódj :o)
2010. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező minden nap perce pontosan etetni. Szerinted a farklas mindig ugyanabban az időben tud vadászni, vagy egy kóborkutya? Akkor kap enni amikor adod. Ha eddig megszokta és követelőzős akkor biztos észre fogja venni, de szerintem tűrnie kell hogy akkor akp amikor te akarod.
2010. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Akiteki ***** válasza:

Az enyémek egészen pontosan ismerik az órát. 4-kor már sorakoznak vacsorához. :))

A nyári-téli időszámításnál van egy kis gubanc, de hamar megszokják. 2-3 nap alatt biztosan átáll a kutyusod az új időpontra.

2010. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!