Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutyát...

Szerintetek milyen kutyát vegyek magamnak? 32/L

Figyelt kérdés
Előre is rendes válaszokat kérek, másodszor is köszönöm szépen előre is a válaszokat

2021. máj. 7. 22:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi infó alapján plüsskutyát max. Majd ha a semminél többet írsz a körülményeidről, akkor lehet fajtát ajánlani.
2021. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

32 ammán nem éppen L. Inkább N és akkor megspóroltál egy ő betűt.

Am kevés az infó. Ha jófej akarsz lenni akkor menhelyre mész. Előtte olvass utána a kutyatartásnak.

2021. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Csivavat. 32 éves lányoknak olyat szoktam ajánlani. Akik még azt sem írjak meg, hogy milyen szempontok alapján és milyen körülmények köze vállalná a kutyát. De a plüss mondjuk tényleg jobb.
2021. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Am ha komolyan válaszolok: a mopszal nincs sok gond. Aranyosak. Persze nyilván ha nem kertben akarod tartani és nem szeretnél vele kirándulni.
2021. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
L vagy N nem mindwegy? f@szért kötekedtek
2021. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%

32 éves "lány" 😂 asszonykám te már legalább 10 éve nem vagy "lány"

Amúgy meg lehetőleg menhelyről szerezz olyan kutyát amilyet el tudsz tartani és szeretni is.

2021. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Fontosak a körülmények.

Például az egyik legfontosabb, hogy milyen életmódot folytatsz. Egy aktív ember, aki mondjuk vinné futni a kutyáját, az ne tartson bulldogot, mert 10 perc után kifullad.

Aki még egész nap otthon ül az ne tartson vadászkutyát, mert meg fog őrűlni a kutya a mozgásszegény életmódtól, rombolni és szökni fog.

De mondjuk fontos szempont, hogy lakásban, vagy kertes házban tartod, bent a fűtött épületben akarod tartani, vagy kizárva az udvarra? Méretben mekkorára gondoltál? Stb.


Olyan hogy univerzális fajta nincs. Mindegyik fajta valamilyen feladatra lett kitenyésztve, és ennek felelnek meg az igényeik.

Vannak ölebek, vadászkutyák, házőrzők, terelő kutyák, stb., és mindnek másak az igényei (persze több fajtánál vannak hasonlóságok).

2021. máj. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
2-es + 5-ös vagyok: Nem kötekedni akartam, sztem van jelentősége. Nehéz bármiről komolyan beszélni azzal aki ilyet ír. Utána írtam a mopszos választ is. Én am 27 éves kisfiú vagyok, csak nem szoktam nyilvánosan felvállalni.
2021. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
Sok felnőtt hívja magát lánynak. ebben nincs semmi degradáló. Az öreglány kifejezést ismeritek? lehet még párkapcsolata se volt pl. inkább ez mint hogy egy 21 éves nőnek hívja magát
2021. máj. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Egy 21 éves hívja már magát nőnek. Sztem a 18 egy elég jól kitalált határvonal. Afelett semmiképp nem gyerek az ember. Azért nyomtam neked egy likeot, érdekes vélemény.
2021. máj. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!