Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya etetés ki birja?

Kutya etetés ki birja?

Figyelt kérdés
Jövőhéten először lesz egyedül délelőtt a 7 hónapos kutyám . Ennyi időt sose volt egyedül itthon. Szobatisztára való nevelésbe úgy állok , hogy 4szer viszem le jelenleg egy nap és így semmi sincs itt fenn a lakásba. Kétszer etetem meg reggel 7 és este 7 , nekem jövőhéten reggel fél6kor elkell jönnöm itthonról . Ki fogja birni kora délutánig , hogy nem kap kaját , mert nem gondolom jó ötletnek megetetni és úgy itthon hagyni. Indulásom előtt levinném elvégezni a dolgát .
2021. máj. 7. 22:53
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A kérdés a hosszabb szövegből kiemelve ki birja e a kutya ha jövőhéten reggel 7 helyett kora délután kapja a kajáját ???
2021. máj. 7. 22:56
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kibírja, de ha nem szoktattad fokozatosan az egyedülléthez, akkor készülj fel hogy vagy végig ugatni és vonyítani fog, vagy szétszedi a lakást. Az etetés lesz itt a legkisebb gond.
2021. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Ki, de nem nagyon ertem, hogy miert nem akarsz neki adni reggel. Hozza van szokva a 2 etkezeshez, egyebkent is furcsa lesz neki egyedul, aztan meg ehhez az ehseg is hozzajon.

Etesd meg reggel is.

2021. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kibírja, de nekem fontosabb szempont lenne hogy ne éhezzen délutánig, annál hogy nehogy fel kelljen takarítanom egy kis pisit vagy kakit hazaérvén.

Én megetetném.

2021. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Ugyan mindegy az a masfel ora elteres reggel. Kajaval hagyd ott feltetlenul, sokkal jobb, hogy reggel hamarabb kap, semmint hogy estig kene neki varnia. De ha te szeretned hogy szetszedje a lakast (2x annyira mint fogja), akkor ne adj neki enni vegulis.
2021. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kérdeztem .

A két étkezése meglenne csak reggel helyett délután és este.

2021. máj. 8. 07:41
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem adsz neki reggel? Leviszed,elvégzi a dolgát, megeteted, otthagyod.
2021. máj. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy a reggeli etetést kapja meg inkább két órával hamarabb, minthogy először van egyedül hagyva ennyi időre és még éhes is lesz! Bekajálva legalább jó esetben alszik egy jó nagyot délelőtt. Van egy teljesen jól bevált 12 órás rendszered, nem értem miért akarod ezt bontani!? Aznap (vagy egész jövőhéten ez nem derül ki) a vacsiját is kaphatja hamarabb, ha látod, hogy mondjuk már 17 után csorog a nyála a reggel 5-ös etetéshez viszonyítva.:)

Ha eddig nem tetted most hétvégén szoktathatnád is kicsit. Egy töltött kong vagy bármi amivel elvan, vagy lepihizteted és elmész pár órára. Videóra is lehet venni.:)

2021. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Még azt is hozzáfűzném ahhoz, ha még sokunk írására is úgy gondolod, hogy nem eteted meg reggel, hogy szerinted farkas éhesen megkapja mondjuk 14-kor (kora délután nem tudjuk mit jelent de kb.), akkor szerinted este 19-kor éhes lesz? Hát biztos nem, mikor a 12 órához van szokva. Ez olyan matematikailag mintha a reggel 7-es után 12-kor kapná a vacsiját!
2021. máj. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A két étkezése meglenne csak reggel helyett délután és este.


Ráetetnél a még teli gyomrára??? Normális vagy?


Adh neki normál időben, reggel és este.

2021. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!