Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shih Tzu mellé milyen fajtát...

Shih Tzu mellé milyen fajtát javasoltok?

Figyelt kérdés

Kan kutyám van,és szukát szeretnék mellé.Hasonló méretűt/súlyút.

Küllemre igazából mindegy lehet rövid és hosszú szőrű is,szőrtípus is elhanyagolható.

Nagyon nagy mozgás igényűt nem szeretnék inkább valami..átlagosat.

Lenne ötletetek? (amihez van is magyar/környező országokban kennel)


Eddig az ötlet az volt,hogy még egy Shih Tzu-t hozunk mellé,de más fajtákat is szívesen szemügyre vennék a döntés előtt.



2021. máj. 11. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó lehet másik si-cu, vagy törpe uszkár, lhasa apso, cavalier king charles spániel, papillon, cairn terrier, ausztrál terrier, Dandie Dinmont-terrier...
2021. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uh a Papillont el is felejtettem,pedig az egy igazi agility bajnok a törpe kategóriában.Szeretem a fajtát,de sosem volt szerencsém személyes tapasztalatot szerezni vele.Ennek biztos utána olvasok illetve a törpe uszkáron már gondolkoztam.Köszi! jöhet még ha valakinek lesz ötlete. :D
2021. máj. 11. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Terrierek pont, hogy nagy mozgásigényűek, talán a yorki kivételével, mert ők már régóta ölébe kategóriába tartoznak, de azért tudnak pörögni.


Csivaváim vannak, közepes mozgásigényűek. Bírják a hosszú sétákat, kirándulásokat, de szívesen lustulnak a kanapén is. Ha valamiért csak rövid sétákra jut idő, akkor sem bontják le a lakást. Esőben ki kell imádkozni őket pislni :D

Ha ilyen apró termetű kutya is szóba jöhet, akkor jó szívvel ajánlom a fajtát. :)


Ha inkább nagyobbat preferálsz, akkor a mopszot mondanám. Jófejek, igazi bohócok, mozgásigényük sem nagy. Ismertem shih tzu, mopsz párost, nagyon jól kijöttek.

2021. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!