Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire rossz ez a Pennys...

Mennyire rossz ez a Pennys kutyatáp?

Figyelt kérdés

Igazából be sem szoktam menni az áruházak kutyarészlegére, mert rendelem a kutyakaját (Taste of wild) de fordult már elő mostanában hogy késett a rendelés, vagy én voltam szétszórt és nem rendeltem időben és jól kicentizve volt a kajája a kutyának és tiszta ideg voltam. Agyaltam rajta hogy kellene valami vészmegoldás ha így járok máskor is. Ma a Pennyben találtam egy tápot Bodie Select ami 26% húst tartalmaz, megakadt rajta a szemem, mert az egész nem rossz. 26% baromfi, olaj, zsír, gabonafélék van ráírva

Fehérje 25%, zsír 16%

és csak 1000 ft a 3 kg, vészmegoldásnak talán annyira nem rossz, a Pedigree meg társai szerintem rosszabb.


2021. máj. 12. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Vészmegoldásnak elmegy szerintem is.

Habár én ha elnézem az optimális rendelési időpontot, hús szoktam venni amit összefőzök zöldségekkel. Nem volt még rá panasz :)

2021. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Mint a többi szar .
2021. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk #1 ez is jó ötlet, tényleg.
2021. máj. 12. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
12 éve ilyenen él a kutyánk (plusz házikoszt maradék), eddig bevált.
2021. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

A lidlben lévő Orlando Gourmet se rossz átmeneti megoldásnak.Abban is van 26-30% hús. :D

Én,ha késik a rendelés (mint most,zooplus jön 13.-án) mindig addig csontos csirkemellet adok neki némi rizzsel keverve addig a pár napig.

2021. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!