Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szokott valaki netről rendelni...

Szokott valaki netről rendelni kutyatápot?

Figyelt kérdés

Két házzal arrébb levő 'szomszéd'unknak heti 1x hoz a GLS futár barna kartondobozban (zöld szalaggal körbetekerve) kutyakaját.


Nos, a kérdésem az volna, hogy így a csomagolás és a kiszállító alapján valaki tud nekem erről mesélni valaki bővebben?

A szomszéd eléggé fenyegető aurás, agresszív öreg, hozzá ha nem muszáj inkább nem is szólok soha. :D


Jó az a fajta kutyatáp? Ár/érték? Vagy valaki be tudja küldeni a webáruházat, ha ráismert a leírt paraméterek alapján?

Előre is köszi ^^


2021. máj. 2. 18:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nincs röntgen szemünk, hogy megállapítsuk egy dobozból, hogy milyen márkájú táp van benne... webshopban rengeteg felé tápot kapni
2021. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Tudom, csak azt gondoltam, hátha a futárcégből és a csomagolásból valaki ráismer, hogy "igen, én is így/ilyet szoktam rendelni".


A petissimo például mintázatos, sima kartondobozba küldi.

2021. máj. 2. 18:42
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
En a Zooplus rendelesemet kapom mindig ilyen muanyag zold szalaggal korbetekerve, dobozban. Teljesen megbizhato az oldal, nezd meg :)
2021. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Ezt így lehetetlen megmondani.
2021. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
a zooplus meg zöld szalaggal, de attól nem tudni mi van a dobozban...
2021. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Én is a zooplus-tól rendelek, és ugyanilyen csomagban jön. A szupermarketes tápokat leszámítva gyakorlatilag mindent árulnak, csak mivel nagytételben is lehet rendelni, jóval olcsóbbra jön ki.
2021. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem Zooplus.
2021. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Értem, akkor szétnézek az oldalukon, hátha találok jobb félét, mint a bolti, vagy kipróbálunk újat.


Mindenkinek jár a zöld :)

2021. máj. 2. 18:49
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

A Zooplus mellett pozitívum, hogy vannak képek a termékekről a vásárlók által feltöltve...


Én inkább Petissimo párti vagyok, bár nincs ilyen képfeltöltési lehetőség, egyrészt az Ő kínálatukat jobban kedvelem... Másrészt pedig nagyon sok termékre vállalnak egy olyat, hogy hétfőtől csütörtökig, ha 15 óra előtt rendelek, akkor még másnap kihozzák.

Nekem eddig mindig betartották.


Viszont akármit is veszel, lévén hogy viszonteladókról van szó, maximum nagyobb kiszerelésben/nagytételben érheti meg.

2021. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
36%
GLS futárként ne tudd meg mit khurva anyázunk mikor hajnal 5.30kor meglátjuk ezeket a kutyatápokat szortírozáskor a futószalagon.Tiszta ideg ilyenkor mindenki.
2021. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!