Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hangosan veszi a...

A kutyám hangosan veszi a levegőt és hangosan nyel, valamint viszonylag gyakran olyan hangot ad ki mintha hányna vagy böfögne. Esetleg megfázott vagy gégegyulladása van? Esetleg megfazott a hideg fuben? Azeélott zaart helyisegben volt

Figyelt kérdés

#hangos levegővétel
2021. máj. 16. 20:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
19%
meg kell oldani? szerintetek nem kínjába írja ki az ember , már? HA nem tudsz segíteni inkább ne írj , mert nyilvűán tudja az ember hogy állatorvoshoz kell vinni. de ha este beüt bvalami akkor hogy viszed el, ha se kocsid se semmi? , hm?
2021. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%

Ugy, hogy megoldom. Megkerem a szomszedot, baratot,akarkit.

Mindig kell lennie egy b tervnek erre az esetre is, barmennyire is hihetetlen szamodra. Ez is a felelos allattartas resze.

2021. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
25%
12 a valóságban ez nem így megy. elvben szépen hangzik.
2021. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
22%
Hala az egnek az en eletemben igy megy. Es latod, hogy mekkora problema az, hogy nem ez a kovetendo pelda :((
2021. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
25%
14 attól kivétel bármikor lehet, egy kirúgás, költözés , rossz csalédi viszony bármi. Tudom a hős gyakoris mintaéletet él, de a valóság ennél bonyolultabb.
2021. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

15, hiába pattogsz, a korábbi válaszokban elhangzott a megoldás, hívja fel a dokit, ha nem tud kocsiba pattanni.

Arra mi a kifogásod? Mert ha netre írogat, akkor egy telefonhívás sem ró rá túl nagy terhet.

2021. máj. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%
#3 nagyon szívesen. Te meg igazán bunkó vagy. Mégis mit tudnék innen nem tudom hány km-re tőled csinálni? Nem látom a kutyát se hogy milyen állapotban van. Még is mit kellene mondanom?! Hiszen azt se mondtad, hogy van vagy nincs autód... Segiteni próbáltam, legalább is tanácsot adni, erre te bunkozzol... Édes istenem...
2021. máj. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdező nem nincs kocsija, a szomszédnak sincs, a hetedik unokatestvérének sincs, valamint a megyében nincs egy házhoz kimenő állatorvos se,

akkor hívjon taxit.


Olyan nincs, hogy ha el akarom juttatni a kutyámat állatorvoshoz mert nem eszik, iszik, és alig kap levegőt, akkor nem tudom megoldani.

2021. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
52%
Mi újság a kutyával?
2021. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Elvittuk masnap dokihoz jol van nem is volt igazan semmi baja, csak meg kellett szoknia meg a levegot, mert a menhelyen bent volt egy kennelben es ott meleg volt, reggel mar semmi baja sem volt. Allatorvos ezeket mondta amit elobb leirtam. Koszi a segitsegeteket. Aznap azer tnem tudtam elvitetni mert vasarnap este semmi sem volt nyitva es a doki sem jott ki. Koszi aki segitett! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2022. márc. 22. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!