Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kullancsok ellen?

Mit csináljak a kullancsok ellen?

Figyelt kérdés
Ha el megyünk sétálni átlagosan 10 kullancsot szedek ki a kutyámból. Engem már nagyon idegesít. Ha befújom kullancs írtóval akkor is bele másznak. Mit tudok ellene csinálni?

2021. máj. 19. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Spot -ont rakok 4 hetente, soha egy kullancs nem volt. Keress más vèdekezèst, mert babèziàs lehet
2021. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Kullancsirtas belsoleg! ... NexGard Spectra ... vagy Bravecto.


Tobbi szerintem hulyeseg! De lehet proba;kozni kullancs nyakorvel, avy csepegteto szarokkal ... szerintem a nexgard vagy a brevecto a jo ... kullencs megdoglik es nem kell vele foglalkozni :)

2021. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Hogy mit csinalsz? :D Marmint kutyaknak is letezik fujos kullancsriaszto? Nem tudtam.


Egyebkent nyakorv vagy csepp, mindegy, amelyik bevalik, de allandoan alkalmazni kene valamit, nem csak hebe-hoba.

2021. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Köszi a privit.... Nem kértem!! Nekem többet mond az àllatvèdelem mint neked, egyesületi tag vagyok, àllatorvosok vesznek körül... De szedegesd akkor a kullancsot, aztán csodàlkozol ha beteg lesz
2021. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Mi is bravectot veszunk. 9500 3 honapig tart, ennyit meger. A csepegtetosek szerintem sem jók annyira, foleg nagy kutyaknak.
2021. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Sosem értettem miért jobb szedegetni, ugy hogy fertozest is kaphat a kutya mert nem biztos hogy egybol megtalalod az osszeset mint venni gyogyszert ami 3! Honapig jo es nem kell aggodnod miattuk.
2021. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a természetes illóolajos nyakörv és spoton vált be.

Dm-be veszem HappyPet Guard néven. Mindenféle bogarat elűz a közeléből.

Nekünk a gyógyszeres nyakörvek, cseppek, tabletták nem váltak be.

Próbálkozni kell, nem egyformák a kutyák, nem válik be mindnek ugyanaz.

2021. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#4 Nem tudom nekem írtad e de én nem írtam senkinek sem privátot.
2021. máj. 24. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!