Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puli kutyusom beteg. Három...

Puli kutyusom beteg. Három napja már nem eszik semmit.Elvittem állatorvoshoz, három injekciót kapott.Azota csak alszik két napja. Nagyon aggódom érte. Normális ez?

Figyelt kérdés
Kutya

2021. máj. 19. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Milyen dokihoz vitted? Sima vidéki rendelőbe, ahol csak ránézésre tudnak diagnosztizálni, vagy olyan helyre, ahol van vérvétel, ultrahang stb..? Én cicával jártam úgy, hogy nem akart enni és gubbasztott, a helyi dokitól kapott injekciót, de nem segített, elvittem állatkórházba, ott vettek tőle vért, az eredmény alapján kapott infúziót, gyógyszert, és két nap múlva semmi baja nem volt.
2021. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Mit diagnosztizált az orvos? Milyen injekciókat adott be?
2021. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Annyira bírom, hogy fogalmunk sincs milyen tünetei vannak a kutyának, de azért rögtön első dolog az ultrahang, röntgen, vérvétel... Azzal senki nem foglalkozik, hogy nem szervi eredetű betegségeket egyiket sem mutat ki, de nem baj, kell az, mert csakis az a jó orvos, aki így kezdi. Akik ezt ajánlják, azok gondolom majd ki is fizetik a kérdezőnek a több tízezres számlát, igaz?


Kérdező. Ha injekciót kapott, akkor az orvos feltehetően tudta, hogy mi baja van, miért nem kérdezted meg, hogy mire adta az injekciókat? Másrészt az injekciók nem azonnal hatnak. Ha stagnál az állapota, akkor nagy baj nincsen, csak ha rosszabbodik. Figyelgesd, hogy hogyan reagál.

2021. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most hányás hasmenés van nála. Nem eszik semmit, csak fekszik. Nagyon aggódom érte.
2021. máj. 20. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Az orvos nem mondott semmit?


Ahová én viszem, ott úgy szokott lenni, hogy kezeli és elmondja milyen hatást vár az adott gyógyszertől, mikor fog javulni, mire számítsak a következő napokban és milyen esetben vigyem vissza.


Ha ezeket nem mondta el, akkor hívd fel telefonon és kérdezz rá és mond a kutyusod jelenlegi állapotát.

2021. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!