Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallottatok erről a mostani...

Hallottatok erről a mostani járványról a kutyák körében? Ha ez igaz miért nem csapnak ennek nagyobb hírt?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2021. máj. 21. 07:54
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Nekem furcsa, hogy tegnap is ugyanúgy tegnap délkörüli időpontot láttam a Facebook-on, hogy akkor írták ki, ez olyan kamu hírnek tűnik, amikor a cikkekben is mindig frissre módosítgatják a dátumokat. De közben meg ott a rengeteg hozzászólás persze azt is meg tudják csinálni. S a Google rákeresve is csak ez a metropol hozta le a hírt?

Én tegnap este nagyon megijedtem, mikor megkaptam a hírt, így estére már nem is nyerseztünk, most se azt fog kapni reggelire, mert most pont csirke lenne. De nem tudom mit higyjek/mit tegyek? Főzve mehet? Mert erről sem írtak. Olyan félinfók ezek.

2021. máj. 21. 08:04
 2/32 A kérdező kommentje:

Kamu lenne az egész Schreiter Kata Állatvédőrség oldal?:O

[link]


Még ami furcsa volt, de már tegnap este, hogy az adó 1%-a, annak most volt a határideje és olyan fura volt, hogy a profilkép az oldalon pont a napokban változott erre a felajánlásra, aztán csapnak egy pánikot?

2021. máj. 21. 08:21
 3/32 anonim ***** válasza:
35%
Nem elég neked a kovid? Nem kell mindenből hisztériát kelteni!
2021. máj. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
31%
Próbáltad már azt, hogy félinfók alapján nem formálsz véleményt és másokat se paráztatsz vele? :D Azért a Metropol mint hiteles hírforrás, hát...
2021. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
4/ ott vanak a források. Nem kell a sznobizmus.
2021. máj. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%

A Net Vet várójában ültem, mikor egy ilyen kutyát hozzák be.

Nem kamu.

2021. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Hol alkottam véleményt? Hol nem éppen arról írok, hogy talán csak felesleges pánik keltés az egész? Az összes gyanús dolgot felsoroltam. Éppen arra próbálok rájönni, hogy kamu vagy igaz hír?! Most a dátum már máj.19 a közösségi oldalon. Én mondjuk ahhoz nem értek, sosem voltam regisztrálva, de gondolom már reggel frissülnie kellett volna. Remélem csak kamu és erre mihamarabb nyilvánosan is fény derül, de arra is ha igaz és akkor nyilván az a jó, ha minden gazdi tud róla, hogy mire érdemes odafigyelni.
2021. máj. 21. 09:11
 8/32 anonim válasza:
28%
Nem sznobizmus, hogy ne félinformációk és kétes hírek alapján formálj vélemény. Nem tűnt fel, hogy kábé öt különböző egyéb forrásból kell manapság megerősíteni a hírt, hogy egyáltalán valamennyire biztos legyél a minimális igazságtartalmában? Forráskritika, ugye...
2021. máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%
8/olvasd már el a cikket.. ezek szerint rá se néztél.. tele van forrással.
2021. máj. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
31%

Evek ota tudhatjuk, hogy a csirkehus allergizalhatja a kutyakat. Aki ennek ellenere is csirkevel eteti a kutyajat, azt ugy sem fogod meggyozni.


Csirke a legocskabb husforras ... meg is mindenki azt veszi es eszi MERT OLCSO! Persze letezik jominosegu csirke is, de az mar nem olcso es ezert azt mar nem veszi meg a nep.

2021. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!