Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős kutyával lépcsőzést hogy...

Idős kutyával lépcsőzést hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Van egy öregedő 12 éves 12 kilós kutyánk és 3. emeletre fogunk költözni (tudom nem ideális de ez a helyzet). Nem nagyon preferálja ha felemeljük és gondoltam kéne valami hordozó féleség amibe berakjuk és úgy hordjuk le. Ötletek?
2021. máj. 21. 19:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Tudom sokkoló lesz, de például felmegy lábon?
2021. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Például nem megy fel lábon mert nem tesz jót a gerincének és öreg is tehát nem tud 3 emeletet lépcsőzni.
2021. máj. 21. 19:34
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
A hordozó megoldás lehet, csak macerás végig vinni magatokkal míg sètàltok, egyszerűbb lenne ölben levinni, próbálgasd szokatni ahoz, hogy néha felveszed.
2021. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
lift? .... emeletes hazban szokott olyan lenni.
2021. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
6%

1 ember miatt nem fognak beköttetni liftet. 1 család miatt sem. Főleg, hogy ez tömbházakban általában nem úgy megy, hogy megszavazza a közösség, aztán kész... hanem házkezelőség van, azok meg kvázi akkora urak, hogy egy hatalmas íróasztal mögött tömbházat sosem látott irodamogulok döntenek, mint élet-halál urai, és a döntésük kb. kőbe vésett és 20-30 évekre érvényes.


Ahogy öregszik, ha nem bírja, a döntésed abban lehet, hogy 1. elköltözöl miatta családi házba (ez nyilván kő keményen pénzkérdés) 2. átadod ismerősnek, aki ilyenben lakik 3. ha erős fájdalmai lesznek, és már csak kín, gyötrelem és szenvedés neki az élet, akkor elaltattatod (halálos injekció, eutanázia)

Lsd. a kifüggesztett házszabályok a lépcsőházakban.

2021. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
[link] ... vagy valami hasonlo?
2021. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Igaz csak 8 kilós kutyát mi arra idomítottuk, hogy másszon bele a nagy ikeás szatyorba amikor mozgólépcsőzünk nehogy becsípje.

Utána össze lehet hajtani és eltenni.

2021. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

7es ez inkább lebénult kutyáknak való ha jól tudom.

Mellesleg komolyan ilyen hülyének néztek hogy nem veszem észre hogy van lift? Nincs választási lehetőségünk, kaptunk egy lakást a 3. emeleten, nem adhatjuk most el, nem beteg a kutya, nem fogom elaltattatni. Tök egyszerű kérdés volt...

2021. máj. 21. 19:57
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

Ha viszont azt amit a 7-es ajánlott egy melkasban és állásban vastag,puha anyagú hámmal együtt használod felemelheted és felvigeted mintha helikopter emelné.

Így:

[link]


Csak valami vastagabb hámmal:

[link]

[link]


Vagy kombóban vehetsz rehab hámot is.:

[link]

[link]


Bár,ha kicsi talán elég tényleg egy táska.

2021. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom mi akart lenni az az állásban szó.Már nem emlékszem.Kijavította a telefon.Képzeljetek oda egy mondatba illő normális szót.És bocsi :D
2021. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!