Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nincs golyója, tud nemzeni?

Senki1229 kérdése:

Ha nincs golyója, tud nemzeni?

Figyelt kérdés
Van egy kislány es egy kisfiú yorkim. A lány tüzelt, a fiú pedig rámászott. Rászóltam amikor észrevettem, de lehet volt olyan alkalom amikor nem láttam. A fiúnak nem jött le a golyója, a hasfalában van, de nem is mindig látni, a kutyakozmetikus azt mondta, hogy így nem tud nemzeni, ezért nem is ivartalanítottam ki őket. Most pedig olyan, mintha terhes lenne...elviszem majd orvoshoz is, hogy biztos legyen, és ezután ki is ivartalaníttatom. Amit néztem kutya terhességi tesztet, azt vérből kell megcsinálni, de nekem nincs szívem megszúrni. Van olyan, ami vizeletből derül ki?
2021. máj. 22. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Miért a kozmetikusnak hiszel az állatorvos helyett? Igen, előfordul, hogy a hasüregben maradt here nemzőképtelenné teszi a kutyát, de előfordul kivétel. Másrészt ilyen esetben MINDENKÉPP ivartalanítani kell a kant, mielőtt elrákosodik a here.
2021. máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. máj. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Hogy mi van? :D
2021. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

Kutyák világban,kan meg szuka van !

Emberek világában,fiú ,meg Lány !

Ennyi erővel,te is tolhatnád ?

2021. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Szóval rejtett herés a kan? De, tud nem nemzeni... vannak golyói, csak bent


Ivartalanítsd mindkettőt. A szuka jó eséllyel vemhes. A rejtett here meg gyakran elrákosodik a hasüregben...

2021. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Gratulálok, hogy ennyi esze legyen valakinek...

Attól, hogy nem szállnak le a heréi, miért ne tudna fedezni? Van persze kivétel, de spermát tud termelni, csak az nem feltétlen eletképes a nagyobb hő miatt!

Miért nem ivartalaníttattad a kant, amikor ilyenkor ez KÖTELEZŐ! A le nem szállt herék elrakosodása 90%-ban garantált és csak az idő függvénye!

Mi az, hogy az ivaros kant és az ivaros szukát együtt hagyod tüzeléskor?!


Legalább még fiatal a szuka? Csak hogy teljes legyen a felelőtlen, alkalmatlan, ócska szaporító imidzsed...

2021. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kéne így beszélned velem, főleg, hogy nem is ismersz...nem vagyok felelőtlen és szaporító sem...természetesen ivartalaníttatni fogom mindkettejüket. Ha nem tudsz NORMÁLISAN válaszolni, akkor tartsd meg magadnak a véleményed!
2021. máj. 22. 18:15
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
De, egyelőre felelőtlen szaporító vagy.
2021. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

A nem egészséges kutyádat kezelés nélkül hagyod. A két ivaros kutyádat tüzeléskor felügyelet nélkül hagyod. Megbocsáss, de ez messze kimeríti a felelőtlenség és alkalmatlanság fogalmát!

Fogadni mernék, hogy még csak nem is tk-esek a kutyák, csak occsón szerzett yorki keverékek egy másik szaporítótól.

2021. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idos a szuka?
2021. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!