Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német dog? Tenyészet? Tapaszta...

Német dog? Tenyészet? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Egy kiállításon szerettem bele ebbe a fajtába. Szerelem volt első látásra. Nagyon gyönyörünek tartom főleg a harlekin színben. A hatalmas termete meg minden :)Imádom.. Most végre elhatároztam hogy beszerzek egyet egy jó tenyésztőtől. Valaki tudna nekem egy jó tenyészetet ajánlani. Nem kell ilyen aranykoszorús (bár az sem baj) vagy csodaszép kutya, csak legyen egszséges és a tenyésztő értsen a kutyáihoz. Köszii
2010. aug. 24. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

most nem értelek.

te is akarsz tenyészteni vagy mi?

2010. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, ebben mit nem értesz? A kérdező egy szót sem szólt arról, hogy tenyészteni szeretne. Ő VENNI szeretne kutyát.

Nekem nincs tapasztalatom, barátnőmnek van német dogja, de ő nem tenyészetből vette.

Itt viszont fel van sorolva az összes magyar kennel (elvileg):

[link]

2010. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdésben ott van, hogy tenyészet?

Ezt nem értettem, hogy tenyészteni szeretné vagy tenyésztőt keres.

2010. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen tenyésztőtől szereznél?

Vannak fajtatiszta örökbefohgadható dogok is pont most egy harlekin is.

2010. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!