Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig lehet abortuszt végezni...

Meddig lehet abortuszt végezni ķutyáknál?

Figyelt kérdés

Van 1 kistestü kutyusom és most volt az első tüzelése neki. Egy hete a féltesóm vigyázott a kutyára -nem akartam egyedül hagyni nehogy vmi idegen kutya kiszagolja hogy tüzel és ráugorjon. De hazudott h nem volt semmi gond mert az egyik szomszéd most kérdezte h mennyi idő alatt váltak szét a kutyák? Nem értettem miröl beszél és mondta h egy vizslaszerü nagy keverék kutya meg az enyém összeragadtak.

Egy hete volt a dolog,nagyon féltem a kutyusom mert ha terhes ő belehalhat a szülésbe is.

Nagyon merges vagyok féltesomra ia h nem vigyázott rá rendesen meg nem szolt hogy mi van,pedig fizettem is neki érte


2021. máj. 24. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Most meg idoben vagy, irany az orvos!

Egyebkent szerencsere egeszen sokaig lehet vemhesen is ivartalanitani, talan csak az utolso 2 hetben nem, viszont minel kesobb tortenik meg a mutet, nyilvan annal kockazatosabb.

2021. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
i v a r t a l a n i t s !!!!!
2021. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Most még lehet! Most vidd el!

Félidőig elvégzi minden orvos az ivartalanítást, utána már nem vállalja el mindenki.


Az csak magán vélemény, hogy rossz kerítés mellett, amin ki-be tud szökni kutya, nem tartunk ebet. Pláne tüzeléskor el kell zárni a kutyát, ha nem vagy vele. És olyanra nem bízzuk a felügyeletet, aki nem elég felelősségteljes.

2021. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudtam h nem fog rá rendesen vigyázni még fizettem is neki érte!


Szegény kiskutyám. Holnap hivom is az állatorvost. Akartuk amúgy ivartalanítani de az állatorvos azt mondta h meg kell várni az első tüzelést

2021. máj. 24. 19:47
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Rohadt dühítő az ilyen felelőtlenség...

Ilyenkor sokkal kockázatosabb az ivartalanítás, mert jóval vérzékenyebb a kutya. Tüzelés után 2-3 hónappal lenne szabad csak ivartalanítani. De nyilván egy kölyköt ne elless le, mert az is baromi veszélyes! Meg amúgy sem kellene szaporítani.

2021. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én nem is akartam hogy ez legyen. Féltesómnak is mondtam hogy vigyázzon rá még pénzt is adtam a munkájáért!


Mivel kistestü kutyus akár bele is halhat ha hagyom kihordani a kölykö(ke)t. A szomszéd azt mondta egy vizsla szerü keverék nagy kutyával ragadtak össze.


De a féltesom egyből szól talán kaphatott volna rá gyógyszert hogy ne legyen terhes. De a képembe hazudta hogy minden rendben volt. Ha nem futok össze a szomszéddal most ki tudja mikor tudom meg

2021. máj. 24. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Kérd vissza a pénzt :D

Hazudott

2021. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Kérd vissza a pénzt, beszélgess el vele, és szólj a közös szülőtöknek, hátha elbeszélget vele ő is. Igen, ha azonnal szól lehetett volna gyógyszert venni rá. Azt is kifizettettem volna vele. Így az ivartalanítást én behajtanám rajta, vagy legalább a felét. Mocskos állat az ilyen, az ilyen bármivel átver, bármit elsunnyog, örülhetsz ha még nem lopott meg.
2021. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!