Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet egy macskán abortuszt...

Lehet egy macskán abortuszt végezni?

Figyelt kérdés
én nem akarom, ez csak egy amolyan kíváncsiság kérdés, sokan vannak úgy, hogy jajj véletlenül teherbe esett a macska, mondjuk ez velünk is megesett , pont ivartalanítás előtt 2 nappal vettem észre , hogy terhes, így csak az ellés után lett ivartalanítva. szerencsére csak 3 kiscica lett egy megmaradt kettőt meg elajándékoztunk, de tegyük fel nem akartam volna a kiscicákat elvihettem volna abortuszra? :O
2011. jún. 20. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
El, de akkor azzal a lendülettel ivartalanítják is. Ha ilyen felmerül, mindent ki is pakolnak belőle.
2011. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a vemhesség bármelyik szakában lehet ivartalanítani a macskát, akár szülés előtt egy nappal is. Ilyen esetben mondjuk érdemes felemelni a telefont, és megkérdezni az állatorvost...
2011. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de mondom, hogy én nem akarom, nekem most nincs ilyen problémám, :D

és gondolom, az állatorvos nem örülne ha most felhívnám, helló, nincs semmi problémám, csak rámjött a kíváncsiság, hogy macskán végeznek abortuszt?

-.-

2011. jún. 20. 10:20
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Ha esetleg legközelebb előfordul veled ilyen, akkor ne utólag kérdezgess, hanem előtte, ez lett volna a lényeg.
2011. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem végeznek abortuszt, csak hogy választ is kapj. Vagy kihordja, megfial és kész, vagy még vemhesen elvégzik az ivartalanítást, ami azt jelenti, hogy kikapja a doki a belső nemiszerveket. Így érthető?
2011. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A méhét is kiveszi...pontosabban...

(belső nemi szerv.. :-)))))

2011. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

de miután vemhes lett így meg is akartam tartani egy kiscicát azért nem hívtam az orvost.. mert körbetelefonáltam, szóval mire megszülettek és 8-9 hetesek lettek már volt biztos gazdájuk, és egy pici cicát meg tartottam.

szóval azért mondom, hogy csak úgy elgondolkodtam, és ez csak egy kíváncsiság kérdés volt :)

2011. jún. 20. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!