Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hám jobb mint a nyakörv?

A hám jobb mint a nyakörv?

Figyelt kérdés
Jobban megy vele a séta? Nem tudja magát feltekerni a kutya?

2021. máj. 26. 19:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Fel tekerni nem tudja magát, húzni jobban tud benne.

Kinek mi. Sokan a hámra sokan a nyakörvre esküsznek.

Kistestű kutyáknál én a hámot szeretem jobban, nagyoknál a nyakörvet.

2021. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
41%
Igen! Szerintem a hámok sokkal jobbak a kutyusoknak!:) Leginkább azért, mert nem szorítja el a kutya nyakát, hanem az egész felsőtestét visszafogja. Neki is kényelmesebb, és szerintem könnyebben megy vele a séta.
2021. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Sétához nem jobb, mert nehezebben irányítható vele a kutya.
2021. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
A tanításhoz szerintem jobb a nyakörv, futáshoz viszont a hám. Sok múlik a kutya habitusán is.
2021. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igazságot megvallva, sajnos muszály lesz pár napra megkötni a kutyát éjszakára mert elszökik. Egyszer tekerte már fenn magát nyakörvvel, úgyhogy azt semmiképp sem szeretném.
2021. máj. 26. 19:50
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
Muszáj. Pontos jé
2021. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Sétáknál nagytestűnek nyakörv, mert a hámba az egész testével be tud lendülni és szaladhatsz utána. Kicsiknek jó a hám. Viszont megkötésnél mindenképp kell forgó a láncra, és még így is fel tudja magát tekerni ha úgy van kikötve. Ha körbe tudja járni azt, amihez kikötöd, akkor hámmal is fel tudja magát tekerni.
2021. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

3 kutyám van, egy 30 kilós, egy 10 kilós és egy 7 kilós. Kisebb séták alkalmával csak a legkisebbre adok hámot, a másik kettőn csak nyakörv van.

Viszont ha kirándulni megyünk, vagy idegen terepre messzire, esetleg nagyobb körre, akkor mindenkin hám van, nekik kényelmesebb, illetve jobban lehet őket látni. Meg a hámjukra van csatolva a bilétájuk is, mert a nyakörvükön nagyon csattog, nem szeretem.

2021. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Kerdezo, akkor inkabb kennel ejszakara.
2021. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
17%
2-es válaszoló vagyok, nem értem minek a lepontozás.. Nem értem hova tart ez az oldal. Segítő, saját tapasztalatot írok le kulturáltan, és mégis le leszek pontozva 12%-ra, és ilyet egyre többet látok.. Születésem óta kutyák mellett élek, valamit csak tudok, de mindegy, itt fölösleges segíteni
2021. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!