Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szuperképességet adnál...

Milyen szuperképességet adnál a kutyádnak?

Figyelt kérdés

Egy kis laza hétvégi kérdés, nem tudom felmerült-e már korábban, de tegnap ezzel a gondolattal szórakoztattam magam :)


Fontos, hogy csak olyan képesség választható, amit a kutya tud önszántából és parancsra is teljesíteni, és nem vezet egészségkárosodáshoz. (Tehát ha valami testdeformáció, akkor a képesség önmagában úgy működne, hogy nem teszi tönkre a vázrendszert, "tökéletesen" idomul a kutya testéhez). Halhatatlan nem lehet.


Én ezt választanám: méretváltoztatás. Csivava mérettől egészen egy lóéig tudná változtatni a méretét, persze testerány módosulásokkal, hogy jó legyen.

Imádom a kicsi és a nagy kutyákat is, de alapvetően nagy kutyás vagyok, viszont ez sokszor hátrány. Ha kisebb lenne jobban tudnám magammal vinni, és annak is örülnék, ha néha akkor lenne mint egy ló :D


Ezen kívül még eszembe jutottak:


-extrém regeneráció - vagyis minden sérülést, betegséget könnyelműen legyőz a szervezete. Nem lesz halhatatlan, az öregséget nem tudja kivédeni. Gondolom sokan felhasználnák ezt, akiknek beteg, gyógyíthatatlan a kutyájuk :(

- beszédképesség - ki ne akarná ezt :D mondjuk akinek így is beszédes a kutyája :)

- telepátia - majdnem olyan mint a beszédképesség, de csak egymással tudtok kommunikálni, fejben

- immunitás a mérgekre - ide tartoznak a növényi és állati mérgek, de például a fagyálló is


Ezekre emlékszem tegnapról :) Lehet ezek közül választani, csak indokoljátok meg miért, meg lehet újakat is kitalálni, nem kell feltétlenül, hogy hasznos legyen, lehet tök "felesleges" is, ha neked az tetszik :)


2021. máj. 28. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
A telepátia nagyon jó és az gyors gyógyulás is, én ezeket szeretném. Ha mérget evett, abból is gyorsan regenerálódjon ki♥️
2021. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Immunitást adnék neki minden betegségre.Így nem tudják lemérgezni,nem tud lebetegedni és ehet amit akar nem lesz baja tőle.Ez a haspók imádná ha embereknek készített ételt is ehetne.:D
2021. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Hogy addig éljen amíg szeretne.
2021. máj. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
51%
Egyértelműen azt választanám, hogy tudjon beszélni, és értse meg amiket mondok, és értelmezze is a bonyolultabb összefüggéseket, mit miért nem szabad.
2021. máj. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Immunitás minden betegségre és méregre. Telepátia és hogy addig éljen ameddig akar.
2021. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

Érdekes, hogy itt senki sem szeretné rajtam kívül, hogy mindig vele maradjon a kutyája.

Ez ugye nem jelentené halhatatlanságot.

2021. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ohh, az kimaradt, hogy egyet lehet csak választani :)


6-os hogyan ez jó ötlet, sikeresen kicselezted a halhatatlanságot :)

2021. máj. 28. 11:10
 8/12 A kérdező kommentje:

Ja és összevonni sem lehetne.

Így vagy immunis a mérgekre, vagy gyorsan regenerál. Vagyis elszenvedi a mérgezést, de nem pusztul bele és gyorsan kigyógyul.

2021. máj. 28. 11:11
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Legyen kikapcsolható, És ha kell elő tudjam venni a szekrényből.
2021. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Egyértelműen a beszédképesség vagy telepátia, plusz a gyors gyógyulás.
2021. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!