Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szuperképességet adnál...

Milyen szuperképességet adnál a kutyádnak?

Figyelt kérdés

Egy kis laza hétvégi kérdés, nem tudom felmerült-e már korábban, de tegnap ezzel a gondolattal szórakoztattam magam :)


Fontos, hogy csak olyan képesség választható, amit a kutya tud önszántából és parancsra is teljesíteni, és nem vezet egészségkárosodáshoz. (Tehát ha valami testdeformáció, akkor a képesség önmagában úgy működne, hogy nem teszi tönkre a vázrendszert, "tökéletesen" idomul a kutya testéhez). Halhatatlan nem lehet.


Én ezt választanám: méretváltoztatás. Csivava mérettől egészen egy lóéig tudná változtatni a méretét, persze testerány módosulásokkal, hogy jó legyen.

Imádom a kicsi és a nagy kutyákat is, de alapvetően nagy kutyás vagyok, viszont ez sokszor hátrány. Ha kisebb lenne jobban tudnám magammal vinni, és annak is örülnék, ha néha akkor lenne mint egy ló :D


Ezen kívül még eszembe jutottak:


-extrém regeneráció - vagyis minden sérülést, betegséget könnyelműen legyőz a szervezete. Nem lesz halhatatlan, az öregséget nem tudja kivédeni. Gondolom sokan felhasználnák ezt, akiknek beteg, gyógyíthatatlan a kutyájuk :(

- beszédképesség - ki ne akarná ezt :D mondjuk akinek így is beszédes a kutyája :)

- telepátia - majdnem olyan mint a beszédképesség, de csak egymással tudtok kommunikálni, fejben

- immunitás a mérgekre - ide tartoznak a növényi és állati mérgek, de például a fagyálló is


Ezekre emlékszem tegnapról :) Lehet ezek közül választani, csak indokoljátok meg miért, meg lehet újakat is kitalálni, nem kell feltétlenül, hogy hasznos legyen, lehet tök "felesleges" is, ha neked az tetszik :)


2021. máj. 28. 10:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Ne ugasson egész éjjel az a szar.

Ja, ez nem a szomszéd kutyája fórum.

2021. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy érdekelne, hogy akik lepontozzák a válaszokat mit éreznek? Már ha más a véleményünk akkor kell pontozni?
2021. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!