Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ez Yorkisok?

Normális ez Yorkisok?

Figyelt kérdés

A Yorkiem 6 hónapos de már 2.5kg.DE NEM KÖVÉR! Apja 2.20kg Anyja 2kg.Mennyi idős koráig gyarapodik a súlya?

Más:

A szőre mintha őszülne a testén, arra lennék kíváncsi hogy ez a világosodás folyamata?Csak mert a fején máshogy világosodik!Valamint annyira nem bozontos!kb 7-8centis de nem annyira sűrű a szőre!Mit gondoltok ezekről!?

Egyenlőre a tenyésztőt nem akarom ezekkel zaklatni!

Szépen kérem csak olyan írjon választ aki érdemben hozzá tud szólni!Köszönöm.


2010. aug. 24. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tk-es?
2010. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen az!
2010. aug. 24. 22:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha rendes tenyésztőtől vetted akkor hozzá kéne fordulnod. Ő tudja milyen kell hogy legyen a kutya.
2010. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

és ha véletlenül vannak ilyen "hibái" akkor kártérít a tenyésztő mert szerződést írtatok

hívd fel a tenyésztőt és beszéljétek meg am egy képet tennél fel csak h lássuk milyen :)

2010. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A kutyusom apja nagyon világos!Kb az egész kutya ezüst színű!Az anyja is világos de az már inkább cser!

A tenyésztőnél látogattam 4hetes korától!Talán túl sokszor is nem akarok az agyukra menni!Korábban kérdeztem már Tőlük de ők azt mondták nincs semmi gond csak kozmetikába kell hordani 5-6 hónapos korától!

A súly "problémákat " még nem említettem!

2010. aug. 24. 22:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom elvileg kb 1 éves koráig nő és ha már fél éves ilyen "nagy". Az enyém össz vissz 3 kg ő normál yorki. De ő már 8 éves. :)
2010. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nyugi,a szöre világosodik.már itt lenne az ideje egy kozmetikának,meglátod milyen kis helyes lesz.a súlyával végülis nincs gond,nekem mindkettő kb.fél éves korára méretileg kifejlődött.nekem azóta ugyanakkorák(most 2 és 3 évesek)ugyhogy nyugodj meg.
2010. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Akiteki ***** válasza:
Nyugodtan "zaklasd" a tenyésztőt. Örülni fog, hogy hall a kiskutyáról és hogy érdeklődsz tőle.
2010. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van a súlya (hála a jó égnek nem egy "mini" méret:)

A yorkik szőre pedig így világosodik, elkezd lenőni a fekete kölyökszőr. A fejükön általában világosabb szokott lenni, olyan mintha megőszülnének.

De ha a tenyésztőd rendes és segítőkész, akkor nyugodtan hívd fel! Az a biztos, ha hozzá fordulsz a kérdésekkel:)

2010. aug. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Első yorkid? :)

Nekem is. Az enyém is fél éves 2,6-2,7 kg körül mozog, 21 cm magasságával. Ne aggódj nem fog sokáig nőni, mármint súlyra. De ha 3 kg felett lesz akkor is na bummm. Én is kérdezgettem ez ügyben egy yorki fórumon, ott is azt mondták 3 körül megáll, lehet 2,9 lesz. Egy szép egészséges yorkid lesz. Csontjai milyenek? Mármint ha megtapintod a kutyát érzed, hogy jó masszív, erős? Mert lehet a súlya több a tömör, erős csontjai miatt is.

A szőre a testén őszül, a fején szőkül. A kabátkájának szép acélkéknek kell lennie, a haja pedig szép szőkés cser.

Nem vagy blöki.hu-n regisztrálva?

2010. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!