Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ez Yorkisok?

Normális ez Yorkisok?

Figyelt kérdés

A Yorkiem 6 hónapos de már 2.5kg.DE NEM KÖVÉR! Apja 2.20kg Anyja 2kg.Mennyi idős koráig gyarapodik a súlya?

Más:

A szőre mintha őszülne a testén, arra lennék kíváncsi hogy ez a világosodás folyamata?Csak mert a fején máshogy világosodik!Valamint annyira nem bozontos!kb 7-8centis de nem annyira sűrű a szőre!Mit gondoltok ezekről!?

Egyenlőre a tenyésztőt nem akarom ezekkel zaklatni!

Szépen kérem csak olyan írjon választ aki érdemben hozzá tud szólni!Köszönöm.


2010. aug. 24. 22:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Még egy mondat: Kozmetikába elég ha csak igazításra viszed, lassan jön a hideg, az enyémből kiindulva, jobb ha megmarad a bunda. Na meg azt mondják, 8 hónapos kora előtt nem szabad vinni, mert begöndöröthet a szőre. Ismerősöm 5 hónaposan vitte fodrászhoz, most kezd nőni a szőre, neki vissza feketedett.
2010. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat!:)

Másodszor :)Igen első Yorkim!

A kiskutyusom úgy látszik a nagyszülőkre "ütött" vissza ugyanis az anyai nagymamája 3kilos!Felhívtam a tenyésztőt aki szívesen válaszolt a kérdéseimre (ismét)

Egyáltalán nem baj a nagyobb méret, amúgyse akartam "minit"

Kertes házban lakom a kiskutyám egész nap az udvaron van ha jó idő van, de ígyis "piszkos" mert mindent kapar,elás.Havonta 2szer megfürdetem,talán ez a baj a szőrével!Bár azzal a samponnal fürdetem amit a tenyésztő ajánlott,és igyekszem precízen csinálni!

A csontjai masszívak erősek!Igaz adom neki a csonterősítőt.Táp: Eukanubát eszik de ha jól viselkedik szoktam neki alkalmanként májkrémet adni.

Jövőhéten megyünk a kozmetikába:) de csak igazításra.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat:)

2010. aug. 25. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!