Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak jó kutya trükkötök?

Vannak jó kutya trükkötök?

Figyelt kérdés

szeretnék szerezni pár kutya trükköt hogy megtanítsam a kutyámnak (ha valaki ír egy trükköt jó lenne ha leírná hogyan kell megtanítani)


amit eddig tud (tehát ne írjátok le): ül, fekszik, marad, mehetsz, jó napot kívánok (igazából egy sima pacsi), gyere ide, hempi (a hátán fekve megpördül), bum-bum (ha egy fegyvert mutatok neki a kezemből akkor elkezd halottat jszani), hopi (felugrik bárhová) karika hopi (átugrik a karikán)



2021. jún. 2. 16:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kommandó

Fekve van és igazából kúszik

Úgy tanítottam hogy olyan targyak alatt vezettem at jutifalattal ami alatt kuszni kell

Piti

Ülve marad csak az elso labait huzza fel

Ugy tanitottam hogy ult es feljebb huztam a jutit de csak kicsit elosszor a fejet emeli aztan egy kicsit elrugaszkodott es ezt gyakorolva szépen pitizik

2021. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!