Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért köhöghet így egy kutya?...

Miért köhöghet így egy kutya? Ez baj lehet?

Figyelt kérdés
Leginkább úgy tudnám leirni hogy átmenet a köhögés és az öklendezes között mint mikor egy macska szörcsomót hány. De hányni nem hány soha. Hétvégén gyorsan ivott nagyobb mennyiségű hideg vizet. Lehet hogy az ártott meg neki vagy valami más?
2021. jún. 2. 20:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Kennelköhögés, szívprobléma, szívférgesség stb. Vidd el orvoshoz!
2021. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szívféreg teszt mikor volt?
2021. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Az ősszel volt teszt. Akkor azt mondta az orvos hogy nem egyértelmű, pici pozitívitast mutatott tehát talán vannak larvai. Azóta kapta a gyógyszert, még nem voltunk új teszten.
2021. jún. 3. 17:34
 14/23 A kérdező kommentje:
Most is kohogott többször is. Úgy tűnik hogy az estevel/fekvő helyzettel van összefüggésben. Szóval megyünk az allatorvoshoz. Remélem semmi komoly. :(
2021. jún. 3. 21:31
 15/23 A kérdező kommentje:
Már a másik is köhög szóval valószínűleg valami fertőző lesz.
2021. jún. 3. 22:08
 16/23 anonim ***** válasza:
Fekvő állapotban gyakran a szívbeteg kutyák köhögnek. De ha fertőző, akkor könnyen lesz kennelköhögés.
2021. jún. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Én is szervi eredeture gondoltam először, de így hogy a másik is csinálja már valószínűleg fertőző. A másikat kB 3 hete hoztuk a menhelyről.
2021. jún. 4. 06:08
 18/23 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy picit pozitív nincs. Szívultrahang készült?
2021. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert kapott a szívféregre?
2021. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Hát pedig ezt mondta az allatorvos, gondolhatod hogy nem én találtam ki.


Most voltunk amúgy a dokinál. Antibiotikum koktélt adott meg fereghajtot és ha nem javul hétfőn megyünk vissza.

2021. jún. 4. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!