Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meleg lett a kutyám? Mi a...

Meleg lett a kutyám? Mi a fene lehet vele?

Figyelt kérdés
Nem kamu kérdés. Van egy 6 éves bolognesem, és egy 8 hónapos labradorom. Két napja a kicsi rá akar mászni a nagyra... teljesen be van gerjedve, holott mind a kettő fiú. Nem szereti a kicsi a nagyot, de most igazán kedves vele, udvarol neki.
2010. aug. 24. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ez dominancia így jelzi h ő a magasabb a ranglétrán
2010. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De miért most félév után?
2010. aug. 24. 23:15
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

Az én kutyám is meleg.

Én ezt már nem tudom a dominanciára fogni.

Néha,ha elszabadul,nem a szuka kutyához megy át az egyik szomszédba,hanem a kis tacskó kankutyushoz.

Meg az is szintén át szokott jönni,a miénkhez,pedig háromszor nagyobb nála,és olyankor egésznap megy a seggbekuki odavissza.

Nem viccelek,tényleg így van.

Én már beletörődtem.

2010. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

igen most fél év után mert eddig egyértelmű volt nekik de kezd nőni a labrador és jelezni kell h ezzel nem változik semmi

első voltam

a másodiknak az állatok nem azért párosodnak mert azt élvezik hanem mert az ösztönük bennük van így nem lehetséges a homoszexuális egyedek a kutyáknál

2010. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
másodiktól kérdezném h ki is jön a kukijuk meg a seggébe bele dugja??
2010. aug. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%

Báttyám mopsza is valószínűleg meleg..Volt egy pár hónapig nőstény mopsz, de nem is érdekelte, volt még egy kutya keverék nőstény egy darabig átutazóban az sem.

Viszont a másik kutyájával meg folyamatosan párososna, aki egy amerikai stadfordshire kan kutya..Ez van:D

Attól félek, hogy a staffordshire-t is meleggé neveli főleg, hogy kölyök kora óta együtt vannak(most kb 3éves) szegény még nem is találkozott szukával:(

2010. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hozzá teszem, mindig rá szólunk, ha látjuk, nehogy kárt tegyenek egymásban:):D
2010. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért nem csinálja szukával, mert a szuka nem tüzel, így nincs párzási ösztön, és kan és suka között ritkán van dominancia harc, kölcsönösen tisztelik egymást. Míg két kan között tisztázni kell az erőviszonyokat.
2010. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23,25: ugye csak nekünk akartál szerezni néhány kellemes másodpercet - mert ha komolyan gondolod, akkor én komolyan elkezdek érted aggódni...
2010. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én kutyám pedig leszbikus plüss fetisiszta, mert párszor rámászott egy rózsaszín plüss nyúlra? :) Nem, hanem ivaréretté vált, és az a bizonyos párzó mozdulat ugyanúgy benne van egy szuka kutyában is, mint egy kanban.

A Te labradorod is pont abban a korban van, amikor ivaréretté válik. 2 kan között természetes a dominanciaharc. A labrador nem egy vérengzős fajta, de azért figylej rájuk, nehogy elfajuljon a dolog, egy kistestűben könnyű kárt tenni.


Attól mert az embereknél divat lett homokosnak lenni, az állatokra ez nem jellemző:)

2010. aug. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!