Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meleg lett a kutyám? Mi a...

Meleg lett a kutyám? Mi a fene lehet vele?

Figyelt kérdés
Nem kamu kérdés. Van egy 6 éves bolognesem, és egy 8 hónapos labradorom. Két napja a kicsi rá akar mászni a nagyra... teljesen be van gerjedve, holott mind a kettő fiú. Nem szereti a kicsi a nagyot, de most igazán kedves vele, udvarol neki.
2010. aug. 24. 23:11
1 2
 11/13 Klayura ***** válasza:

Elöször nézzetek utána valaminek mielött leírjátok.:)

Olyan nem létezik hogy "meleg kutya" XD

egyszerűen csak az ösztön.ki kell ivartalanítani.

ennyi:)

2010. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

Azt nem tudhatom,hogy a kérdező kutyája meleg-e,de az enyém biztosan az.

Ez nem csak a dominancia.

Órákon keresztül felváltva rakják egymást fenékbe,akár hiszitek,akár nem.

És már hatéves kutyákról van szó,mert nagyjából egyidősek.

Szóval nem mostani,egyszeri dologról van szó.

Pedig a másik szomszédban ott van a szuka kutya,és egyik sem bagózik rá se,szóval....ez van...

Amúgy nem értem miért ne lehetne egy kutya homoszexuális,azt gondoljátok ilyen csak az embereknél fordul elő?!

2010. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:57


Nyugodj meg, értem nem kell aggódni senkinek sem;)

Én nem kellemes perceket szerettem volna szerezni, hanem leírtam a kész tényeket..

Melyik rész okozott gondot?

Jó azt én sem teljesen komolyan írtam, hogy meleggé neveli a szteit, de azért ha bele gondolunk, hogy vagy 3 éves elmúlt, és még csak egy fiú mopszal volt dolga, az azért eléggé elgondolkodtató..

És egyébként, amikor tüzelt a másik mopsz sem érdekelte különösebben a kant.

Nem értem, tényleg ha emberek között van állatok között, miért ne lehetne? Szerinted annyira egyedi az emberi faj? Nem a majmokból fejlődtünk?

Gondolkozz már el, egyébként az előttem szólónak igaza van!

Kimutatták, hogy volt a megfigyelt alanyok között, hogy csupán élvezetből tette.

Talán nem kutya fórumokat kéne olvasgatni, hanem tudományosabb oldalakat.

Plusz nekem tapasztalatom is van, szóval én elhiszem, hogy ez létezik, nem kell mindenkinek elhinni, nem is érdekel.

Ajánlom a figyelmedbe a következő weblapot:

[link]

2010. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!