Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mudit ajánlotok kezdő kutyásnak?

Mudit ajánlotok kezdő kutyásnak?

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 21:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Csak sokan nem tanulnak meg bánni vele. Feladják, tovább adnak rajta, kikötve tartják vagy belenyugodnak, hogy problémás és nem dolgoznak rajta.

És sajnos pont a kezdők nem szoktak a származásra sem figyelni.

2021. jún. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
41%

11!

Ez a származás is olyan dolog, hogy az én kutyám juhásztól van. Nem törzskönyves, de ahonnan vettem, ott csak mudik vannak.

11 éve problémamentes kutya.


Mikor kiállításon voltam nézőként, beszélgettem mudi tenyésztővel. Kép alapján igencsak érdeklődött a kutyám iránt. Nagyon szép kiállású kannak tartotta addig a pillanatig, míg meg nem tudta, hogy nem törzskönyves...mert megkérdezte, melyik kennelből van.


Ennyit erről, akkor leszerepeltek előttem!

Csak addig szép, addig jó, amíg papírja van??

2021. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
82%
Egyelőre nem tudjuk, hogy a kérdező miért szeretne mudit, és mit tudna biztosítani a kutyának. Van, akinek első kutyának is jó, van, akinek meg soha nem lenne jó.
2021. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!